NJU Mobile – 60 zł na paliwo na stacjach Orlen dla korzystających z programu VITAY

NJU Mobile przygotował dla nowych klientów specjalną ofertę, dzięki której można zdobyć w prezencie rabat 60 zł na paliwo tankowane na stacjach Orlen. Promocja trwa od 13 do 26 marca b.r. lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych.

NJU Mobile VITAYAby skorzystać z oferty trzeba korzystać z programu partnerskiego VITAY oraz zamówić na stronie internetowej operatora www.njumobile.pl ofertę NJU z rachunkiem, a następnie – już po podpisaniu umowy – zarejestrować numer złożonego zamówienia na stronie www.njumobile.pl/oferta/vitay. Po wykonaniu tych czynności użytkownik na adres e-mail, najpóźniej do końca kwietnia b.r., otrzyma specjalny kod, który uprawni go do naliczenia na konto VITAY 13 600 pkt, które można zamienić na 60 zł rabat na paliwo przy jednorazowym zatankowaniu za minimum 120 zł. Punkty można wykorzystać do 30 maja b.r.

NJU Mobile to odrębna marka telekomunikacyjna sieci Orange. Oferuje zarówno usługę abonamentową, jak i na kartę. Działa na nadajnikach sieci Orange. ofertę abonamentową można zamówić wyłącznie na stronie internetowej operatora. Startery NJU na kartę można nabyć w punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Więcej o ofercie w regulaminie promocji.

Źródło: NJU Mobile, wł.

1 komentarz do “NJU Mobile – 60 zł na paliwo na stacjach Orlen dla korzystających z programu VITAY

  • 19 marca 2014 at 15:33
    Permalink

    Jeszcze darmowe pakiety w sieci i sieć idealna:)

    Odpowiedź

Dodaj komentarz