NJU Mobile – bezterminowa ważność konta

Marka NJU Mobile przygotowała dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Od dziś obowiązuje promocja “po wieki”. Dzięki niej wszyscy użytkownicy NJU na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą mają bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące oraz przychodzące.

W promocji nie ma żadnych ukrytych opłat, nowa oferta nie wymaga również włączenia. Każdy użytkownik musi jedynie co pół roku udowodnić, że nadal korzysta z karty (użytkownik po 6 miesiącach od ostatniego doładowania otrzyma SMS-a, na który wystarczy bezpłatnie odpowiedzieć). Więcej o nowej promocji w regulaminie promocji “po wieki”.

NJU Mobile to odrębna marka sieci komórkowej Orange. Na koniec 2013 roku z oferty korzystało ponad 350 tyś. użytkowników (więcej o tym tutaj). Konto można zasilać doładowaniami Orange.

Źródło: NJU Mobile, wł.

BanerPNG

3 komentarzy do “NJU Mobile – bezterminowa ważność konta

 • 26 lutego 2014 at 17:45
  Permalink

  Super oferta. Oferują No-Limit w Pre-Paid. Polecam! Korzystam z usługi, gdzie za 99 groszy dziennie mam no-limit na komórki!

  Odpowiedź
 • 28 lutego 2014 at 13:30
  Permalink

  @ bubu

  Oczywiście. Oferta ta dotyczy połączeń na wszystkie komórkowe numery krajowe. Nie ważne czy jest to Play, Virgin, czy którykolwiek inny operator MVNO.

  Odpowiedź
 • 28 lutego 2014 at 13:32
  Permalink

  Warto przypomnieć, że oferta ta (max 99gr dziennie) nie dotyczy połączeń z numerami stacjonarnymi.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz