Nju mobile – “Im dłużej, tym lepiej” – teraz z automatu

Od teraz nowi klienci nju mobile kupując w abonamencie plan podstawowy lub internetowy automatycznie będą mieć włączaną usługę „im dłużej, tym lepiej”, która mnoży ich GB za staż. To dla nich bardzo wygodna zmiana, bo nie będą już musieli pamiętać by zrobić to samodzielnie: sms-em lub na portalu.

Usługa „im dłużej, tym lepiej” to nagroda za staż w nju: im dłużej jest się klientem sieci tym więcej się zyskuje. Do tej pory, samodzielnie uruchamiało ją aż 55% nowych klientów nju. Teraz zyskają wszyscy.

Korzyści z usługi:

  • po 3 miesiącach (3 pełnych okresów rozliczeniowych) nie ma już minimalnej kwoty rachunku 9 zł, jak ktoś nie korzysta to nic nie płaci
  • po 6 miesiącach liczba GB zostaje podwojona
  • po 12 miesiącach liczba GB zwiększa się 2,5 krotnie
  • po 24 miesiącach liczba GB zwiększa się 3 razy

Czyli w praktyce, osoba z ofertą „bez limitu 29 zł” początkowo ma do dyspozycji 10 GB, po pół roku jest to już 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch latach 30 GB. Podobnie wygląda to w przypadku „bez limitu 39 zł”, tylko liczba GB wzrasta tu z początkowych 20 do maksymalnie 60 GB. Natomiast ktoś, kto korzysta z internetu mobilnego (nju internetowy) na starcie ma 40 GB za 29 zł. Po pół roku to już 80 GB, po roku 100 GB, a po dwóch latach aż 120 GB. Oczywiście zawsze w tej samej cenie, bo usługa „im dłużej, tym lepiej” jest bezpłatna.

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MonarassoCrombie Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

po raz 3 wspominam o Lyca i jej kumulacji GB. Deupy nie urywa ale zawsze coś na PLUSa

Crombie
Gość
Crombie

Czy w Lyca nadal net nadal idzie przez Wielką Brytanię a w Polsce jest ograniczony do 2-3Mb?
Pamiętam, że parę lat temu wolno ten ich internet działał.

rasso
Gość
rasso

teraz działa jeszcze wolniej i to bardzo a nie raz nie ma go wcale:-(

Crombie
Gość
Crombie

A tak w temacie nju, to uważam, że na początek powinni oferować 15GB jeżeli ma być 29zl albo zostaje 10GB ale cena 25zł.

Mona
Gość
Mona

” a po dwóch latach 30 GB.” wywołuje to uśmiech na twarzy 🙂 Ja w lajt mobile za 19,99 zł mam wszystko bez limitu z 30 Gb od razu, nie muszę czekać 2 lat.

Crombie
Gość
Crombie

Rozumiem, że potrzebujesz tych 30GB? Większość abonentów wykorzystuje 5-10GB. Zaletą Lajt niewątpliwie jest niska ceną ale nie ma minut w roamingu UE. Dobrze, że dostępne są różne oferty i każdy może wybrać najlepszą dla siebie.

Mona
Gość
Mona

Zawsze lepiej jest mieć więcej niż mniej. Co do minut w roamingu UE to są dostępne, wymienne na SMSy. Chyba tak jak u większości operatorów.