NJU Mobile – internet LTE i większy transfer

Z dniem dzisiejszym, tj. 13 sierpnia 2014 roku, w NJU z rachunkiem oraz w NJU na kartę została zwiększona ilość danych w ramach limitu wydatków na transfer danych (19 zł) z 1 GB do 3 GB. Również od dziś użytkownicy otrzymują dostęp do technologii LTE. 

NJU Mobile internet LTEZwiększenie ilości GB, o której mowa powyżej, nastąpi wraz z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego abonenta mającego miejsce po dacie 13.08.2014 r. Po przekroczeniu limitu transferu danych użytkownik nadal będzie mógł korzystać bezpłatnie z internetu, jednak z prędkością maksymalną do 16 kb/s. Warto również przypomnieć, że niewykorzystany w danym okresie rozliczeniowym transfer danych nie przechodzi na następny okres rozliczeniowy.

Gdyby limit 3 GB okazał się zbyt mały, istnieje możliwość skorzystania z usługi więcej internetu, dzięki której za dodatkowe 10 zł miesięcznie (podniesienie limitu wydatków na internet z 19 zł na 29 zł) otrzymujemy aż 10 GB transferu (zamiast 3 GB). Usługa więcej internetu dotyczy wyłącznie klientów abonamentowych. Oznacza to w praktyce, że za dodatkowe 10 zł otrzymamy dodatkowo 7 GB transferu. Usługę więcej internetu można aktywować m. in. krótkim kodem USSD *127*16# (usługa zacznie działać z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego).

Dotychczasowe dodatkowe pakiety internetowe dostępne w NJU z rachunkiem i w NJU na kartę pozostają bez zmian.

Przypominamy, że marka NJU Mobile jest odrębną marką Orange Polska i korzysta z zasięgu sieci Orange.

Źródło: NJU Mobile

Jak w skali od 1 do 5 oceniasz nową ofertę NJU Mobile?

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GrubyBenekDelfin_90 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Delfin_90
Gość
Delfin_90

Ja korzystam z NJU na kartę. Po wprowadzeniu opcji no-limit za 29 zł do wszystkich niczego więcej nie potrzebuję. Może tylko ten zasięg Orange i ogólnie jakość sieci mógłby być lepszy 🙂 Ale za te pieniądze nie ma co narzekać 🙂

GrubyBenek
Gość
GrubyBenek

Fajnie, że podnieśli też transfer w pre-paid. 3 GB to bardzo dużo