Nju mobile – no-limit za max. 1,20 zł dziennie, ale bez stacjonarnych

Nju mobile po raz kolejny uelastyczniło ofertę na kartę (Pre-Paid). Wczoraj operator poinformował o wprowadzeniu do oferty na kartę kolejnej usługi obniżającej koszty. Klienci mogą teraz korzystać  telefonu za maksymalnie 1,20 dziennie, po osiągnięciu tej kwoty dalsze opłaty nie będą naliczane.

Wszystko dzięki nowej usłudze WSZYSTKO KOMÓRKOWE DZIENNIE, w ramach której użytkownik za korzystanie z telefonu płaci zgodnie z cennikiem, ale tylko do osiągnięcia opłaty 1,20 zł. Potem dalsze opłaty nie są już danego dnia naliczane i użytkownik ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, SMS-y/MMS-y oraz 250 MB mobilnego internetu. Trzeba jednak pamiętać, że nie dotyczy to połączeń z krajowymi numerami stacjonarnymi, za które użytkownik zapłaci zgodnie z cennikiem.

nju jutro będzie futroW celu aktywacji usługi należy:

  • wysłać SMS-a o treści START na numer 618 (opłata jak za SMS-a do nju mobile)
  • wpisać w telefonie krótki kod USSD *127*64# i potwierdzić przyciskiem połączenia [zadzwoń]
  • zalogować się na stronie www.nju mobile.pl/mojekonto i wybrać zakładkę “usługi”

Teraz kilka ważnych informacji:

  • Usługa łączy się z promocją po wieki
  • Usługa nie dotyczy połączeń, SMS-ów/MMS-ów na numery specjalne i skrócone
  • Usługa wyklucza się z usługami: miesio, miesio 19, do komórkowych, nju do wszystkich, wszystko komórkowe w nju na kartę
  • usługa nie działa w roamingu

Jednorazowy koszt aktywacji wynosi 6 zł z VAT. Usługa po aktywacji ważna jest bezterminowo.

W praktyce oznacza to, że użytkownik za maksymalnie 36 zł miesięcznie (30 dni) otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz ponad 7 GB mobilnego internetu. Oferta jest elastyczna, ponieważ jeśli w danym dniu użytkownik nie korzysta – nie płaci.

Niezwykle istotny jest jednak punkt 13 regulaminu. Oznacza on, że w ofercie nie ma tzw. lejka, czyli zabezpieczenia przez dalszymi kosztami za korzystanie z internetu po wykorzystaniu należnego limitu. Jeśli więc użytkownik przekroczy dzienny limit 250 MB, za dalsze korzystanie z internetu zapłaci zgodnie ze standardowym cennikiem.

REGULAMIN

Źródło/Fot: orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o