NJU Mobile – nowa usługa “jeden na wszystko” w ofercie nju z rachunkiem

NJU Mobile – nowa usługa “jeden na wszystko” w ofercie nju z rachunkiem

15 września 2014 3 przez mvno-gsm.pl

NJU Mobile wprowadza zupełnie nowe rozwiązanie w ofercie nju z rachunkiem. Od dziś abonenci nju z rachunkiem mogą skorzystać z usługi jeden na wszystko. Nowa usługa cechuje się tym, że zawiera jeden wspólny limit wydatków. Na czym dokładnie polega nowa usługa?

W usłudze jeden na wszystko ustalony jest jeden wspólny limit wydatków. Nie ma już podziału na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz internet. Opłaty zliczane są dla każdej z usług razem do maksymalnej kwoty 39 zł. Nieważne, czy dzwonimy, piszemy, czy korzystamy z internetu. Do osiągnięcia kwoty 39 zł opłaty naliczane będą zgodnie z cennikiem. Tyle zatem zapłacimy najwięcej. Po osiągnięciu kwoty 39 zł nie będą już naliczane dodatkowe opłaty. Po wykorzystaniu 2 GB transferu danych w danym okresie rozliczeniowym prędkość internetu zostanie ograniczona do 16 kb/s. Jeśli w danym miesiącu nie korzystamy z usług lub korzystamy niewiele zapłacimy tylko 9 zł.

Nowa usługa jest korzystna przede wszystkim dla osób, które dotychczas korzystały w ofercie nju z rachunkiem ze wszystkich usług jednocześnie. Dlaczego? Dotychczas opłaty zliczane były dla każdej z usług osobno (z aktywną usługą Do komórkowych za 19 zł), co wyglądało tak:

  • Nie więcej niż 19 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy ze wszystkimi numerami komórkowymi w kraju
  • Nie więcej niż 10 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w kraju
  • Nie więcej niż 9 zł miesięcznie za nielimitowane SMS-y i MMS-y w kraju
  • Nie więcej niż 19 zł miesięcznie za 3 GB internetu na pełnej prędkości

Sumując wszystkie powyższe składowe otrzymujemy kwotę maksymalną 57 zł. Mamy tu jednak ten przywilej, że korzystając np. tylko z rozmów głosowych na komórki i SMS-ów zapłacimy maksymalnie 28 zł. Zatem np. osobom tylko rozmawiającym, tylko piszącym lub tylko korzystającym z internetu nadal bardziej opłaca się pozostać w dotychczasowej ofercie. Natomiast osoby otrzymujące dotąd faktury na kwoty powyżej 39-40 zł powinny zastanowić się nad aktywacją nowej usługi.

Opisując nową usługę w możliwie najprostszy sposób, za maksymalnie 39 zł miesięcznie otrzymamy:

  • nielimitowane rozmowy ze wszystkimi numerami w Polsce (stacjonarnymi i komórkowymi)
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce
  • 2 GB internetu na pełnej prędkości (następnie za darmo z prędkością do 16 kb/s)
Usługa wyklucza się z usługami Do komórkowych za 19 oraz więcej internetu. Aby aktywować usługę jeden na wszystko w pierwszej kolejności należy dezaktywować wyżej wymienione usługi zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminach tych usług.
Usługę można aktywować poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a pod numer 80144 w treści wpisując komendę AKT. Usługę można również bezpłatnie włączyć po zalogowaniu się na swoje konto poprzez stronę njumobile.pl. Uwaga! Aktywacja usługi nastąpi od najbliższego nowego okresu rozliczeniowego. Oferta obowiązuje od 15 września b.r. do odwołania.
Źródło: nju mobile

Oceń w skali od 1 do 5 nową usługę "Jeden na wszystko" w nju z rachunkiem:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***