NJU Mobile – nowe pakiety na internet mobilny w UE

Od wczoraj użytkownicy nju mobile – zarówno abonenci jak i użytkownicy oferty pre-paid – mogą korzystać z nowych pakietów na internet mobilny w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dostępne są trzy pakiety – 50 MB, 200 MB oraz 500 MB.

jak_w_krajuPakiety internetowe kosztują odpowiednio 15 zł, 40 zł oraz 80 zł. Czas ważności pakietów jest stosunkowo krótki i wynosi 3, 7 lub 14 dni. Z oferty skorzystać mogą zarówno abonenci nju z rachunkiem, jak i użytkownicy nju na kartę. Pakiety dla obu ofert wyglądają tak samo, różni się jedynie sposób aktywacji.

Aby dokonać aktywacji pakietu należy wysłać SMS na numer 8020 (SMS wysłany na terenie Polski jest bezpłatny) o odpowiedniej treści, która zależy od tego, z której oferty nju mobile korzystamy oraz oczywiście od wielkości pakietu, jaki wybraliśmy. Treść SMS-a w poniższych tabelach:

Pakiety w nju z rachunkiem:

pakiety roaming ue nju z rach

Pakiety w nju na kartę:

pakiety roaming ue nju na karte

Transfer danych rozliczany jest co 1 kB. Kraje objęte ofertą: Austria, Belgia, Bułgaria, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Chorwacja, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy; Kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Islandia, Liechtenstein, Norwegia; Terytoria zależne: Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion

Oferta obowiązuje od 30 czerwca 2015 roku.

Regulamin usługi „Pakiet Internet w UE” w ofercie nju na kartę

Regulamin usługi „Pakiet Internet w UE” w ofercie nju z rachunkiem

Źródło: nju mobile

Fot: njumobile.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o