NJU Mobile obchodzi pierwsze urodziny

NJU Mobile dobreDzisiaj mija dokładnie rok od zaprezentowania przez Orange nowej marki telefonii komórkowej w Polsce – NJU Mobile. W zasadzie już teraz można powiedzieć, że oferta bez wątpienia zrewolucjonizowała polski rynek, podobnie jak kiedyś uczyniła to Heyah. To właśnie dzięki marce NJU Mobile możemy dzisiaj rozmawiać bez limitu nawet za kilkanaście złotych miesięcznie.

NJU Mobile oferuje w sprzedaży zarówno ofertę abonamentową (bez telefonu i długoterminowej umowy) jak i ofertę na kartę. Już w dniu premiery NJU Mobile zaoferowało klientom rewolucyjne wówczas rozwiązanie, które pozwoliło za maksymalnie 29 zł miesięcznie (bez długoterminowej umowy) rozmawiać ze wszystkimi sieciami w Polsce bez limitu. Również oferta na kartę pozwalała na nielimitowane dzwonienie, SMS-owanie i korzystanie z internetu za nie więcej niż 2 zł dziennie. Dzisiaj jest jeszcze taniej, gdyż za nielimitowane połączenia ze wszystkimi numerami komórkowymi w ofercie abonamentowej zapłacimy tylko maksymalnie 19 zł miesięcznie (+ maksymalnie 10 zł za nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne, jeśli takie wykonujemy), a w ofercie na kartę 99 groszy dziennie.

NJU Mobile urodzinyOfertę abonamentową NJU Mobile można nabyć za pośrednictwem strony internetowej operatora www.njumobile.pl. Ofertę na kartę można nabyć w punktach sprzedaży na terenie całego kraju (sklepy, kioski, stacje benzynowe, itp). Do oferty NJU na kartę można również w prosty sposób przejść z ofert na kartę Orange.

Marce życzymy sukcesów i kolejnych innowacyjnych rozwiązań.

Źródło: wł

Czy Twoim zdaniem pojawienie się oferty NJU Mobile pozytywnie wpłynęło na polski rynek telekomunikacyjny?

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o