NJU Mobile rozdaje niewyczerpalność

NJU Mobile (submarka sieci Orange) przygotowała kolejną już w ostatnim czasie promocję, która ma zachęcić do skorzystania z oferty abonamentowej operatora. Dla wszystkich, którzy 15 lutego b.r. złożą zamówienie na usługę nju z rachunkiem na stronie internetowej sieci, w prezencie otrzymają kolorowy akumulatorek marki Nokia, służący do ładowania urządzeń mobilnych (pojemność 2200 mAh, w kolorze żółtym lub niebieskim).

Tradycyjnie już aby otrzymać prezent należy w czasie trwania oferty złożyć zamówienie na ofertę nju z rachunkiem oraz zarejestrować swoje zamówienie na stronie njumobile.pl/oferta/prezent.

Akumulatorek zostanie wysłany w ciągu 30 dni od od rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie nju z rachunkiem.

To już kolejna w ostatnim czasie promocja mająca zachęcić użytkowników do skorzystania oferty abonamentowej marki NJU Mobile. Statystyki i wyniki publikowane przez operatora (Orange Polska) pokazują, że większość klientów NJU Mobile stanowią użytkownicy na kartę. Może to mieć związek z tym, że oferta na kartę jest znacznie prostsza do zdobycia (startery można kupić niemal wszędzie na terenie całego kraju), można do niej przejść z ofert na kartę Orange za pomocą SMS-a bez konieczności wymiany karty SIM, zaś po wprowadzeniu usługi Miesio 19 stała się bardzo porównywalna do oferty abonamentowej.

REGULAMIN

Źródło: NJU Mobile, wł

Fot: njumobile.pl

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x