Nju mobile – zmiany w ofercie abonamentowej, wszystkie połączenia za max 19 zł

Sieć nju mobile (odrębna marka Orange) wprowadziła wczoraj (tj. 29 czerwca 2017 roku) zmiany w swojej ofercie abonamentowej. Zmiany polegają na uatrakcyjnieniu planów abonamentowych, m. in. poprzez dodanie do tych za max 19 zł i 29 zł miesięcznie – w standardzie – nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi w Polsce, które wcześniej były opcją dodatkową kosztującą 10 zł. W najwyższym planie został zaś powiększony limit internetu mobilnego.

Najważniejsza zmiana- dodanie do dwóch najniższych planów nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi – oznacza, że teraz we wszystkich planach nju z rachunkiem użytkownik ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne. Nielimitowane rozmowy – zarówno na polskie numery stacjonarne jak i komórkowe – obowiązują również w roamingu międzynarodowym na terenie UE, w myśl zasady roam like at home.

Osoby decydujące się na drugi numer telefonu zapłacą za niego tylko 9 zł, co dodatkowo pozwala obniżyć miesięczne koszty.

Druga istotna zmiana to powiększenie pakietu internetu mobilnego w planie za max 39 zł miesięcznie. Teraz jest go w nim 20 GB, w tym blisko 2 GB w roamingu międzynarodowym na terenie UE. Oczywiście jeśli chodzi o internet obowiązuje zasada im dłużej, tym lepiej, dzięki czemu po pół roku stażu w nju dostaje się 2 razy więcej GB, po roku 2,5 raza więcej, a po dwóch latach 3 razy więcej GB co miesiąc. Czyli po dwóch latach to aż 60 GB w nju z rachunkiem za max 39 zł.

Nowe plany w nju z rachunkiem:

Fot: blog.orange.pl / nju mobile

Oferta obowiązuje od 29 czerwca 2017 roku i zostaje wprowadzona na stałe. Zmieniły się również nazwy planów abonamentowych. Wraz ze startem nowej oferty zablokowana zostajie możliwość aktywacji starych usług do planu nju buzz: jeden na wszystko, wszystko komórkowe za 29 zł, rozmowy i internet, do komórkowych za 19 zł. Stare usługi będą mogły być używane przez klientów, którzy zakupili je przed 29 czerwca, nowi klienci nie będą mogli ich aktywować.

Źródło/Fot: nju mobile / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o