Nju mobile znowu rozdaje gadżety – do zdobycia powerbank, słuchawki lub głośnik

Sieć komórkowa nju mobile będąca odrębna marką Orange zdążyła już wszystkich przyzwyczaić do promocji polegających na dorzucaniu gadżetów do umów. Tak jest i tym razem. Od 20 lutego do wyczerpania zapasów trwa promocja, w ramach której otrzymać można gadżety takie, jak słuchawki, głośnik, czy powerbank.

Tym razem promocja adresowana jest do wszystkich klientów konkurencyjnych operatorów. Na gadżet mogą liczyć Ci, którzy w czasie trwania promocji przeniosą swój numer do nju z rachunkiem. Ponieważ nju mobile jest odrębną marką sieci Orange, promocją nie są objęci obecni klienci nju na kartę oraz Orange.

Użytkownicy mają do wyboru następujące gadżety:

  • Powerbank 4000 mAh
  • Słuchawki  bluetooth SNAKE
  • Mini głośnik bluetooth Eggi XG21016

Zasady promocji jak zawsze są bardzo proste, można je znaleźć na specjalnej podstronie operatora (link >>). W skrócie, w czasie trwania promocji należy zlecić przeniesienie numeru za pomocą formularza z linku i robiąc to wybrać gadżet, jaki chcielibyśmy otrzymać. Należy później pamiętać o rejestracji zamówienia na tej samej stronie, w tym celu wystarczy podać jego numer w odpowiednim polu.

Gadżety zostaną wysłane kurierem na adres podany w zamówieniu po upływie pełnego okresu rozliczeniowego licząc od momentu rozpoczęcia świadczenia usług.

Więcej w regulaminie promocji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: nju mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o