Nju na kartę – rozmowy z komórkowymi, SMSy/MMSy i 2 GB internetu za max. 29 zł

Zmiany w ofercie na kartę w nju mobile. Od teraz za rozmowy z komórkowymi, SMS-y/MMS-y i 2 GB internetu użytkownik zapłaci nie więcej, niż 29 zł. Z nowej propozycji nju użytkownicy mogą korzystać od wczoraj, tj. 14 października b.r. 

nju na kartę 29W nowej propozycji od nju mobile użytkownik może również korzystać z nielimitowanych rozmów z numerami stacjonarnymi w kraju, zapłaci za to dodatkowo nie więcej niż 10 zł miesięcznie.

W jaki sposób można dokonać aktywacji nowej usługi?

  • Wysyłając SMS-a o treści START pod numer 565 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem)
  • Wpisując krótki kod USSD *127*63# (bezpłatnie)
  • Logując się na njumobile.pl i w zakładce moje konto wybierając usługę (bezpłatnie)

Aktywacja nastąpi w ciągu 24 godzin, o aktywacji użytkownik zostanie poinformowany SMS-em. W celu sprawdzenia stanu usługi wystarczy wysłać SMS-a (koszt 9 gr) o treści ILE pod numer 565.

Usługa nie łączy się z usługami: “miesio”, “miesio 19”, “do komórkowych”, “nju do wszystkich”.

Co bardzo ważne, w ofercie nie ma tzw. lejka. W przypadku, gdy wykorzystamy przysługujące nam 2 GB, dalsze korzystanie z internetu będzie skutkowało naliczaniem opłat zgodnie z cennikiem, prędkość internetu nie zostaje ograniczona. Ponadto użytkownik nie ma możliwości dokupienia dodatkowego pakietu internetowego w momencie, gdy korzysta już 2 GB internetu (czyli osiągnął już próg wydatków 29 zł). Co prawda użytkownik ma być informowany SMS-em o zbliżającym się wykorzystaniu pakietu, jednak na pewno nie jest to mimo wszystko wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: nju mobile, wł

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o