Nowa marka MVNO w Polsce?

lajt mobileZ pewnością wszyscy, którzy odwiedzili dziś stronę sieci White Mobile zauważyli coś nowego. W miejscu loga sieci White Mobile pojawiło się zupełnie nowe logo – lajt mobile. Na chwilę obecną operator nie poinformował oficjalnie o żadnych planach.

Patrząc jednak na to, co nie tak damo temu zrobiła firma AHMES, która zastąpiła Tele25 marką IZZI, można przypuszczać, że to samo może czekać sieć White Mobile. To oczywiście tylko spekulacje, trzeba poczekać zatem na oficjalny komunikat operatora.

White Mobile to marka MVNO należąca do Telestrady. Świadczy usługi na kartę (Pre-Paid) i na abonament. Sieć oferuje obecnie m. in. opcję no-limit na komórki za 18 zł miesięcznie oraz jedną z najniższych stawek na połączenia krajowe w ofercie na kartę – tylko 17 groszy za minutę z sekundowym naliczaniem. Sieć działa na zasięgu sieci Plus.

Zwróciliśmy się do operatora o komentarz w tej sprawie, gdy tylko otrzymamy odpowiedź natychmiast zaktualizujemy artykuł.

Źródło: wł

Fot: Whitemobile.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
adikMarcinOrionroman Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
roman
Gość
roman

to raczej zapowiedź zmiany marki na lajt mobile – ewidentnie chcą zmienić nazwę by nie kojarzyła się z pastą do zębów ;P – no i piszą lajt mobile – niedługo będzie nowa lajtowa oferta – nazwa to dopiero początek zmian. Jednak jak piszą lajtowa oferta a nie tania oferta – to już taniej i lepiej nie będzie. Jedynie odświeżenie wizerunku firmy telestrada i tyle. Pamiętam jak swego czasu było głośno o zmianie nazwy z tele25 na izzi i miało być tanio – miały być tanie ceny w roumingu UE (19gr/min brutto za minutę połączenia w krajach UE i sms 9gr/szt… Czytaj więcej »

Marcin
Użytkownik
Marcin

Obecne logo rzeczywiście bardziej pasujące do Colgate lub Blend a med. Oferta jest lajtowa od dłuższego czasu, mniej lajtowy był regulamin. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie lajtowe jedno i drugie.

Orion
Gość
Orion

Trzeba poczekać, aby móc ocenić. Jednak niewątpliwie sieci tej potrzebne są zmiany. Ale nie samej nazwy, ale i oferty

adik
Gość
adik

Nową marką bym tego nie nazwał to tzw rebranding czyli zmiana nazwy.
Zobaczymy co nowego dodadzą do oferty,bo coś mają dodać.