Nowa oferta abonamentowa w FM GROUP Mobile – Mini 19,90 (AKTUALIZACJA)

Nowa oferta abonamentowa w FM GROUP Mobile – Mini 19,90 (AKTUALIZACJA)

25 kwietnia 2015 23 przez JacekK

FM GROUP Mobile zaprezentował dzisiaj swoją nową ofertę abonamentową – taryfę Mini 19,90. Mini 19,90 to oferta bez telefonu z okresem umowy 15 miesięcy.

Taryfa Mini 19,90 to idealna propozycja dla osób, które nie potrzebują nowego telefonu, lub też nie chcą kupować go w ramach abonamentu, zwiększając tym samym wysokość comiesięcznego rachunku, a które szukają jednocześnie taniego rozwiązania z opcją NO-LIMIT.

W ramach oferty Mini 19,90 za 19,90 złotych miesięcznie użytkownik otrzymuje:

  • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe w Polsce
  • Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w kraju
  • Pakiet internetowy 1 GB miesięcznie (bez “lejka”)
  • Przez pierwsze dwa okresy rozliczeniowe dodatkowo nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki w Polsce (po tym czasie opcja płatna 10 zł miesięcznie)

Pakiet darmowych (przez pierwsze dwa okresy rozliczeniowe) SMS-ów i MMS-ów włączony jest automatycznie po aktywacji, można go jednak w każdej chwili wyłączyć (np. po okresie promocyjnym) wysyłając bezpłatny SMS o treści SMS-NIE pod numer 727 900 001.

Użytkownik ma również możliwość dokupienia dodatkowych pakietów internetowych w ramach promocji Multigiga:

  • 600 MB za 7 PLN
  • 1,5 GB za 10 PLN
  • 4 GB za 20 PLN

Użytkownicy promocji “Mini” mają również do dyspozycji pakiet Mini Net Extra, w ramach którego za 10 zł otrzymają 1,5 GB internetu (ten pakiet jest ważny tylko do końca okresu rozliczeniowego, w którym nastąpiła jego aktywacja i tym różni się od pakietów powyższych, które są ważne do momentu dezaktywacji).

W ofercie abonent może również skorzystać z Pakietu UE, który kosztuje 10 zł miesięcznie. Dodatkowy pakiet pozwala na obniżenie stawek roamingowych za połączenia głosowe w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzięki aktywacji pakietu użytkownik zapłaci 29 gr za minutę połączenia wychodzącego (naliczanie za pierwsze 30 sekund rozmowy, potem sekundowe) oraz 25 gr za minutę połączenia odebranego (naliczanie sekundowe).

Warto zwrócić uwagę, że to jedna z nielicznych ofert tego typu, w których użytkownik ma możliwość rezygnacji z pakietu darmowych SMS/MMS, które dla wielu osób stają się coraz mniej popularnym środkiem komunikacji. Dzięki temu użytkownik niepotrzebujący takiej formy kontaktu może znacznie obniżyć comiesięczne wydatki na telefon.

Opłata abonamentowa dotyczy użytkowników, którzy wybiorą e-fakturę. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 1 zł. FM GROUP Mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN Promocji “MINI”

REGULAMIN PROMOCJI “MULTIGIGA”

Źródło: FM GROUP Mobile

Fot: FM GROUP Mobile

Oceń w skali od 1 do 5 nową propozycję sieci FM GROUP Mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***