Nowa oferta Heyah – oferta dla posiadaczy smartfonów

Heyah zaprezentowała dziś swoją nową ofertę, która dostępna będzie od 20 kwietnia dla nowych i obecnych użytkowników, jak i tych przenoszących swój numer do Heyah.

Nowa oferta skierowana jest dla osób posiadających nowoczesne smartfony i dostępna jest zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę.

Jak informuje operator:

Nieskrępowany dostęp do zasobów i możliwości, jakie daje Internet, rodzą potrzebę dostępu do sieci w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Wychodząc temu naprzeciw, od 20 kwietnia br. Heyah wprowadza nowe, proste pakiety Smart, które są dedykowane wszystkim niezależnym, młodym duchem i ceniącym wolność użytkownikom. To propozycja dla tych, którzy nie lubią ograniczeń, a smartfon jest dla nich centrum komunikacji ze światem.

SmartfoNOWA Heyah: na kartę i abonament

Nowa oferta Heyah to cztery pakiety Smart, których podstawowym elementem są paczki danych: od 1 do 5 GB. Nie ma też ograniczeń w kontaktach z bliskimi, rozmowy do wszystkich sieci komórkowych nie mogą kosztować więcej niż 29,99 zł miesięcznie, nielimitowane wiadomości SMS i MMS są wliczone już od taryfy M za 14,99 zł, a dodatkowo w taryfach Smart L (19,99 zł) i Smart XL (29,99 zł) dostęp do Facebooka i Facebook Messengera nie obciąża dostępnego pakietu danych.

Minuta połączenia w nowej Heyah to 29 gr, zaś w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 gr. MMS-y to 28 gr/100kb w prepaid i 18 gr/100kb w postpaid.

Użytkownicy nowych pakietów Smart w Heyah na kartę mogą dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, a nawet 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej nie trzeba pamiętać o kończącym się limicie danych, ponieważ dzięki trzem dodatkowym pakietom po 1 GB (każdy za 10 zł) można mieć aż do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu. Dostępne są również dodatkowe pakiety na połączenia:

Na osoby lubiące podróżować po krajach UE czekają również pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej:

Po pojawieniu się szczegółów i regulaminów oferty, wrócimy do tematu nowej oferty Heyah.

Źródło: T-Mobile

Fot: T-Mobile.pl

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę Heyah (1 - najmniej, 5 - najwięcej):

View Results

Loading ... Loading ...

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
5 lat temu

Lipa, będzie z tego jeszcze większy odpływ klientów, nic więcej

wi
wi
5 lat temu

Czyli wybierając taryfę XL za 29zł mam 5GB, i no limit na komórki czy tak?

Ja
Ja
5 lat temu
Reply to  wi

Nie! I tu jest cały pic. W pakiecie masz SMS-y, internet itp a za rozmowy płacisz zgodnie z cennikiem do poziomu 29,99 zł, czyli w skrajnym przypadku 60 zł miesięcznie bez stacjonarnych ;p

Marcin
Marcin
5 lat temu

Ciekawe dla kogo oni te oferty produkują i czy ktoś przed wypuszczeniem takiego bąka nie sprawdził jak to wygląda u konkurencji? Przy takich promocjach, reszta operatorów może spać spokojnie. Już wiem dlaczego Gruszka był dziś taki spokojny podczas wywiadu z Witkiem Tomaszewskim.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x