Nowa oferta od Mobile Vikings Polska – jest elastyczniej

Wirtualna sieć telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska, która od dłuższego czasu trzymała się swojej oferty, przed kilkoma dniami zaprezentowała nową. Klienci mają teraz do wyboru trzy plany, kosztujące 20 zł, 25 zł oraz 35 zł. Oczywiście wszystko w ofercie na kartę – bez umów i zobowiązań.

Sieć komórkowa Mobile Vikings Polska postawiła na elastyczność oferty, dając klientom możliwość sporego wyboru. Do dyspozycji są teraz trzy plany, które kosztują od 20 zł do 35 zł. Wszystkie zawierają nielimitowane rozmowy krajowe, SMS-y, MMS-y oraz internet mobilny, którego ilość zależy od ceny pakietu. W najniższym pakiecie niedostępna jest dodatkowo płatna (5 zł) kumulacja danych, która dostępna jest w pakietach za 25 zł oraz 35 zł.

Szczegóły nowej oferty Mobile Vikings Polska wyglądają następująco:

Fot: Mobile Vikings Polska / Print Screen

Jak już wspomniałem istnieje możliwość tzw. kumulacji danych, która przydaje się wówczas, gdy klient w danym okresie rozliczeniowym nie wykorzysta swojego pakietu internetowego. Dzięki kumulacji klient może przenieść niewykorzystany transfer na nowy cykl rozliczeniowy, ale wiąże się to z dodatkową opłatą – 5 zł miesięcznie. Jeśli jednak klient poleci kogoś do sieci, istnieje możliwość pozbycia się kosztów. Aby skorzystać z opcji kumulacji danych trzeba skorzystać z tzw. autodoładowania.

Sieć komórkowa Mobile Vikings Polska oferuje opcję na kartę, czyli bez umów, rachunków i jakichkolwiek zobowiązań. Działa w oparciu o zasięg Play oraz T-Mobile.

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarcisWwwwwwwO:-) Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
O:-)
Gość
O:-)

To ma być “elastyczność”? Litości!!!

Wwwwwww
Gość
Wwwwwww

Elastyczność u Wikingów to podwyżka o 5zł

Marcis
Gość
Marcis

Jedynie co robią to podwyższają ceny i tyle, ja od nich uciekłem do Flex od Orange. Ja nie wróże powodzenia operatorom MVNO w obecnych czasach. Na przykład przy Orange Flex wypadają słabo.

Wwwwwww
Gość
Wwwwwww

Jak nie wróży powodzenia mvno w obecnych czasach? A klucz mobile czy Lycamobile? Przy nich Twój flex może się schować.