Nowa oferta OTVARTA – niskie ceny i więcej gigabajtów

Atrakcyjna oferta dla nowych abonentów pojawiła się w cenniku sieci OTVARTA. Od 8 kwietnia oferta dla osób, które zdecydowały się na aktywację nowego numeru, została wzbogacona o dużo większe pakiety transmisji danych. Warto podkreślić, że zwiększenie ilości transmisji danych w ramach abonamentu nie zmienia opłaty abonamentowej i umowa zawierana jest na czas bezterminowy.

W rekomendowanych przez operatora propozycjach, w nowej ofercie za 13,99 zł otrzymamy rozmowy bez limitu do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz 6 GB Internetu. Atrakcyjną propozycja jest również abonament O! Korzystna!, w cenie 17,99 zł miesięcznie z rozmowami bez limitu do sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS bez limitu i Internetem 11 GB. Oferta która cieszy się największą popularnością wśród naszych abonentów w cenie 7,99 zł ma teraz 2 GB Internetu.

Warto zauważyć, że sieć OTVARTA, która jest w czołówce sieci, do których abonenci najchętniej przenoszą swoje numery, co pokazuje ostatnio opublikowany raportu UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) za I kwartał 2019 r, nie zapomina o abonentach, którzy chcą aktywować nowe numery.

Źródło/Fot: OTVARTA

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

Przykład oferty ogłoszonej we wrześniu: https://mvno-gsm.pl/nowa-promocja-sieci-komorkowej-otvarta-abonament-tanszy-o-50-dla-przenoszacych-numer/ Regulamin promocji: https://otvarta.pl/uploads/user/Regulamin_promocji_50pr_taniej_0.pdf “Niniejsza oferta promocyjna jest ważna od 08-04-2019 aż do odwołania” Czyli Otvarta robi bardzo nieładne chwyty marketingowe. Co jakiś czas ogłasza nową datę rozpoczęcia promocji i rozgłasza w mediach, że to “nowa oferta”. W przypadku dodatkowych gigabajtów oferta była przeznaczona dla osób przenoszących numer. Teraz jest to “oferta dla osób, które zdecydowały się na aktywację nowego numeru”. Różnica niewielka – ale wystarczy, żeby narobić szumu w mediach. Żenujące to jest.

Paweł
Paweł
1 rok temu
Reply to  Marcin

Sam napisałeś, że warunki są inne więc jednak nowa.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x