(AKTUALIZACJA) Nowa promocja sieci komórkowej OTVARTA – abonament tańszy o 50% dla przenoszących numer

Sieć komórkowa OTVARTA przygotowała specjalną promocję adresowaną do osób, które chciałyby przenieść swój numer z innej sieci do OTVARTA. Promocja ruszyła 4 września b.r. i potrwa do odwołania. Każdy, kto w czasie jej trwania przeniesie swój numer do OTVARTA, może liczyć na specjalną ofertę, dzięki której przez 3 miesiące za wybrany abonament zapłaci o 50% mniej. Na czym dokładnie polega nowość sieci OTVARTA?

Aby skorzystać z nowej promocji sieci komórkowej OVTARTA wystarczy w czasie jej trwania przenieść swój numer z innej sieci. Dzięki temu abonent zapłaci tylko 50% ceny abonamentu przez 3 miesiące.

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji należy:

  • Wybrać dowolny abonament na telefon komórkowy z oferty sieci OTVARTA
  • Przenieść numer do sieci OTVARTA od obecnego operatora.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, aby operator mógł przygotować umowę
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie e-faktury

Wymagane jest też wyrażenie tzw. zgód marketingowych.

Tańszy o 50% abonament będzie obowiązywał przez 3 miesiące, ale nie kolejno następujące po sobie. O 50% tańszy będzie co drugi abonament, czyli:

  • 1 faktura będzie na kwotę 100% ceny abonamentu
  • 2 faktura będzie na kwotę 50% ceny abonamentu
  • 3 faktura będzie na kwotę 100% ceny abonamentu
  • 4 faktura będzie na kwotę 50% ceny abonamentu
  • 5 faktura będzie na kwotę 100% ceny abonamentu
  • 6 faktura będzie na kwotę 50% ceny abonamentu

Pozostałe faktury będą już oczywiście na pełną kwotę abonamentu.

Promocji tej nie można łączyć z ofertą “2 + 1”. Więcej szczegółów o nowej promocji sieci komórkowej OTVARTA można znaleźć w poniższym regulaminie. Oferta obowiązuje od 4 września 2018 roku do odwołania.

– Mamy świadomość, że jesień i końcówka roku są okresem szczególnie trudnym dla domowych budżetów. Wrzesień to czas szkolnych wyprawek dla dzieci, zaczyna się też sezon grzewczy, a potem są święta. Wydatki rosną jak na drożdżach. Właśnie dlatego, by ulżyć nieco rodakom w wydatkach wprowadziliśmy promocję, dzięki której przez 3 miesiące mogą rozmawiać o połowę taniej – podkreśla Daniel Kowalczyk, prezes zarządu sieci. – Wyróżnikiem oferty sieci OTVARTA są najniższe na rynku ceny za abonament na telefon z elastyczną umową na czas nieokreślony. – Nasza nowa promocja to świetna opcja dla tych, którzy rozważają zmianę operatora oraz dla tych, którym kończy się umowa. Płacąc przez 3 miesiące 50% ceny abonamentu mogą przetestować naszą ofertę, a dzięki elastycznej umowie nikogo nie zmuszamy, by wiązał się z nami na lata – dodaje Daniel Kowalczyk.

Sieć komórkowa OTVARTA ruszyła 1 marca 2018 roku. Działa na zasięgu sieci Plus. Tuż przed tegorocznymi wakacjami operator poinformował, że brandface’em sieci został legendarny polski bramkarz Józef Młynarczyk (więcej >>). Klienci korzystający z internetu mobilnego sieci OTVARTA mogą korzystać ze stałego adresu IP.

Więcej o sieci komórkowej OTVARTA można przeczytać tutaj >>.

REGULAMIN

Źródło/Fot: OTVARTA / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AlikaJacek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Jacek
Gość
Jacek

żadna opcja z abonamentem mnie nie przekona dopoki a2mobile ma niewyczerpalna oferte

Alika
Gość
Alika

Ja przeniosłam numer do Otvartej jakiś czas temu, Rzeczywiście płaciłam 50% ceny abonamentu ( super!). Niewygórowane ceny, brak umowy. Bardzo dobra oferta 🙂