Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah

Heyah uruchamia nową promocję i oferuje klientom, korzystającym z taryfy „Dniówka”, dwa nowe GIGA pakiety – 15 GB i 45 GB. Dzięki ofertom klienci mogą w kilku prostych krokach znacząco powiększyć swoje pakiety. Promocja obowiązuje od 21 października br.

Internet mobilny staje się dla Polaków nieodłącznym elementem codziennego życia – według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej już ponad 90% badanych posiadających smartfony, korzysta systematycznie z internetu mobilnego. Dlatego też Heyah oferuje swoim użytkownikom GIGA pakiety – w opcji 15 GB lub 45 GB. Klienci mogą uruchamiać kolejne pakiety bez ograniczeń, a okres ważności, w trakcie którego należy wykorzystać paczki danych, ustawiany jest z korzystniejszą datą. Gigabajty się sumują, dzięki czemu użytkownik może swobodnie korzystać z mobilnego internetu, gdziekolwiek go potrzebuje. Ponadto pakiety można wykorzystywać zarówno w Polsce, jak i w strefie roamingowej A1, a także łączyć je z dowolnymi usługami w Heyah na kartę w taryfie „Dniówka”.

Pakiet jednorazowy 15 GB ważny jest przez 30 dni, a  jego koszt to 15 zł. Natomiast pakiet 45 GB kosztuje 45 zł, ale można z niego korzystać przez 60 dni.

Fot: T-Mobile

Ofertę na pakiet 15 GB aktywuje się kodem *150*166*2#, zaś na 45 GB – *150*169*2#.  Szybko i wygodnie można włączyć je także w aplikacji mobilnej Moja Heyah.

REGULAMIN

Źródło/Fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kuguar
Kuguar
7 miesięcy temu

Ja teraz w a2 mobile mam za 9,95 dzwonienie i sms-y i 10gb neta. Nie wiem czy jest lepsza oferta na rynku.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x