Nowe “killerskie” pakiety internetowe w nju na kartę

Nowe “killerskie” pakiety internetowe w nju na kartę

24 lipca 2015 3 przez JacekK

Niedługo półmetek wakacji, tymczasem operatorzy chyba wcale nie zamierzają w tym roku urlopować. Pomimo sezonu urlopowego ostatnio w zasadzie nie ma dnia, w którym nie informowalibyśmy o nowej promocji lub ofercie. Dzisiaj odrębna marka sieci Orange – nju mobile – zaprezentowała nowe pakiety internetowe w ofercie na kartę.

Zamiast dotychczasowego jednego pakietu internetowego, teraz użytkownicy mają do wyboru trzy. Pakiety kosztują od 5 do 9 zł i zawierają od 500 MB do aż 5 GB. Dodatkowo aktywować można również cykliczną wersję pakietu.

Pakiety internetowe w nju mobile na kartę i sposób ich aktywacji:

 killerskie pakiety nju mobile

Abonent ma możliwość włączenia więcej niż jednego pakietu w wersji jednorazowej oraz pakietu cyklicznego w tym samym czasie.
Co bardzo ważne, nie ma możliwości jednoczesnego posiadania pakietu internetowego w wersji cyklicznej oraz usługi miesio lub miesio 19. Włączenie usługi miesio lub miesio 19 w czasie korzystania z pakietu skutkuje dezaktywacją pakietu w wersji cyklicznej oraz utratą środków z pakietu.
Taktowanie odbywa się za pomocą pakietów danych o wielkości 100 kB.
Nju mobile to kolejna w ostatnim czasie marka, która już w czasie trwania tegorocznych wakacji decyduje się na uatrakcyjnienie oferty pod kątem internetu mobilnego. Tylko w ostatnim czasie pisaliśmy o zmianach w ofercie internetu mobilnego m. in. w Orange, Heyah, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, FM GROUP Mobile, Virgin Mobile, czy T-Mobile. Tak dynamiczne zmiany mogą dowodzić, że internet mobilny cieszy się obecnie rekordową popularnością wśród użytkowników.
Źródło/Fot: nju mobile
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***