Nowe “killerskie” pakiety internetowe w nju na kartę

Niedługo półmetek wakacji, tymczasem operatorzy chyba wcale nie zamierzają w tym roku urlopować. Pomimo sezonu urlopowego ostatnio w zasadzie nie ma dnia, w którym nie informowalibyśmy o nowej promocji lub ofercie. Dzisiaj odrębna marka sieci Orange – nju mobile – zaprezentowała nowe pakiety internetowe w ofercie na kartę.

Zamiast dotychczasowego jednego pakietu internetowego, teraz użytkownicy mają do wyboru trzy. Pakiety kosztują od 5 do 9 zł i zawierają od 500 MB do aż 5 GB. Dodatkowo aktywować można również cykliczną wersję pakietu.

Pakiety internetowe w nju mobile na kartę i sposób ich aktywacji:

 killerskie pakiety nju mobile

Abonent ma możliwość włączenia więcej niż jednego pakietu w wersji jednorazowej oraz pakietu cyklicznego w tym samym czasie.
Co bardzo ważne, nie ma możliwości jednoczesnego posiadania pakietu internetowego w wersji cyklicznej oraz usługi miesio lub miesio 19. Włączenie usługi miesio lub miesio 19 w czasie korzystania z pakietu skutkuje dezaktywacją pakietu w wersji cyklicznej oraz utratą środków z pakietu.
Taktowanie odbywa się za pomocą pakietów danych o wielkości 100 kB.
Nju mobile to kolejna w ostatnim czasie marka, która już w czasie trwania tegorocznych wakacji decyduje się na uatrakcyjnienie oferty pod kątem internetu mobilnego. Tylko w ostatnim czasie pisaliśmy o zmianach w ofercie internetu mobilnego m. in. w Orange, Heyah, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, FM GROUP Mobile, Virgin Mobile, czy T-Mobile. Tak dynamiczne zmiany mogą dowodzić, że internet mobilny cieszy się obecnie rekordową popularnością wśród użytkowników.
Źródło/Fot: nju mobile
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MartinGregrins Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

“Tak dynamiczne zmiany mogą dowodzić, że internet mobilny cieszy się obecnie rekordową popularnością wśród użytkowników.”

Jeśli piekarzowi schodzą bez problemu bułeczki po obecnej cenie to po co ją obniżać? Ceny się zmieniają kiedy czerstwe buły zalegają na półkach. Taką przeleżaną bułą jest pakiet 1GB za 9zł więc teraz dorzucili 0,5GB i liczą że ktoś się na to połakomi. 🙂

Gregrin
Użytkownik
Gregrin

Bardziej chodzi o to ze schodzi więcej netu, dlatego hurtowo zamawiają więcej i maja mniejsze ceny wiec i użytkownikom mogą obniżyć. Konkurencja tez robi swoje ale wakacje pewnie mocno wpływają na zużycie neta 🙂

Martin
Gość
Martin

“maja mniejsze ceny wiec i użytkownikom mogą obniżyć” – nikt nie obniży z dobroci serca, tylko obniżają ze względu na konkurencyjność lub aby zwiększyć sprzedaż