Nowe narzędzie komunikacji lajt mobile – operator uruchomił blog

Lajt mobile uruchomił własnie nowe narzędzie do komunikacji ze swoimi abonentami (i nie tylko). Z okazji Światowego Dnia Bloga, który przypada na dzień 31 sierpnia, operator uruchomił swój własny blog internetowy. Jak zapewnia operator będzie można na nim znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, m. in. tych zadawanych na infolinii. Pojawić mają się również inne ciekawe tematy.

Blog internetowy lajt mobile ruszył pod koniec sierpnia. Jak informuje operator:

Od dawna byliśmy przekonani, że telekomunikacja i aspekty z nią związane to dziedzina ciekawa dla wszystkich – nie tylko związanych z naszą branżą. Wyszliśmy naprzeciw naszym Abonentom i nie tylko – postanowiliśmy zacząć opisywać tematy, które są ciekawe i zawierać w nich odpowiedzi na wiele zadawanych nam pytań – czy to na naszej infolinii czy w zgłoszeniach. Korzystając z okazji Światowego Dnia Bloga, który wypada w dniu 31 sierpnia na stronie lajtmobile.pl, uruchomiliśmy blog. Poświęcony on jest nie tylko telekomunikacji, ale także szeroko rozumianemu pojęciu lifestyle. Na blogu cyklicznie pojawiać się będą artykuły użytkowe, ciekawostki oraz nowinki ze świata technologii i telekomunikacji.

Blog internetowy lajt mobile można znaleźć tym adresem LINK.

Obecnie na blogu internetowym lajt mobile znajduje się już kilka wpisów. Dotyczą one m. in. rejestracji kart SIM bez wychodzenia z domu, zarabiania na polecaniu sieci swoim znajomym, czy też przydatnych aplikacji mobilnych.

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
tuxowolf
tuxowolf
8 miesięcy temu

Ojcze Redaktorze, raczej pod tym adresem: https://lajtmobile.pl/blog/strona/

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x