Nowe pakiety w Lebara Mobile Polska

Lebara Mobile LogoWśród operatorów oferujących tanie połączenia międzynarodowe można ostatnio zauważyć bardzo dużo zmian w ofertach, oczywiście na korzyść klientów. Czasy, w których za minutę połączenia międzynarodowego z komórki trzeba zapłacić 2 zł zdają się powoli odchodzić w niepamięć. Ostatnio sporo informowaliśmy o zmianach w ofercie sieci Lycamobile, a także radziliśmy naszym czytelnikom, jak dzwonić tanio za granicę z komórki (więcej o tym tutaj). Dzisiaj zauważyliśmy, że zmian w swojej ofercie dokonała również Lebara Mobile – jeden z najmłodszych operatorów MVNO w Polsce, ale nie nowicjusz, gdyż sieć Lebara od dawna działa już w wielu krajach.

Do pakietów na rozmowy krajowe, SMS-y oraz internet, dołączyły trzy nowe oferty / usługi:

 1. Pakiety MIX – pozwalają na otrzymanie darmowych minut na połączenia krajowe i międzynarodowe, darmowych SMS-ów do wszystkich sieci oraz nielimitowanych połączeń i SMS-ów wewnątrz sieci Lebara Polska, jak również pakietów danych. Wysokość przyznanych bonusów zależy od wartości pakietu, i tak:
  • MIX S (15 zł na 30 dni) – zawiera 150 minut na połączenia w Polsce i Europie, 25 SMS do wykorzystania w Polsce, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.
  • MIX M (25 zł na 30 dni) – 150 minut na połączenia w Polsce i Europie, 50 SMS do wykorzystania w Polsce, 500 MB na korzystanie z Internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.
  • MIX L (35 zł na 30 dni) – 300 minut na połączenia w Polsce i Europie, 100 SMS do wykorzystania w Polsce, 1 GB na korzystanie z Internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.

   Minuty zawarte w pakiecie można wykorzystać dzwoniąc do wybranych krajów w Europie i na świecie (minuty można wykorzystać na połączenia do państw członkowskich Unii Europejskiej, a także do Szwajcarii, Islandii, Chin, na Wyspy Owcze, do Hong Kongu, Indii, Malezji, Singapuru, Tajlandii oraz do Stanów Zjednoczonych) jak i na połączenia w Polsce zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe – z wyłączeniem numerów premium. SMS można wysyłać do wszystkich Polskich sieci komórkowych. Wykonując połączenia na telefony w Polsce jak i w Europie następuje wykorzystanie wykupionego pakietu minut w rozliczeniu minutowym. Połączenia realizowane po przekroczeniu ilości minut zawartych w pakietach Mix, będą realizowane zgodnie z obowiązującą taryfą podstawową (pay-as-you-go) Lebara – pod warunkiem posiadania na koncie odpowiednich środków.
   Pakiety Mix ważne są przez 30 dni od dnia aktywacji usługi. Niewykorzystane minuty, SMS-y, pakiety danych po tym okresie nie są możliwe do wykorzystania. Użytkownicy pakietu Mix S mogą dokupić oddzielne pakiety internetowe w czasie korzystania z pakietu MIX S. Użytkownicy pakietów MIX M i MIX L nie mogę łączyć wykupionych pakietów z innymi ofertami Lebara. Po upływie okresu ważności pakietu system automatycznie dokona odnowienia wybranej oferty Mix na kolejne 30 dni, dokonując obciążenia konta Klienta pod warunkiem posiadania przez Klienta wystarczających środków do zakupu wybranej oferty. System będzie próbował pobrać z konta Klienta wartość potrzebną do zakupienia wybranego pakietu Mix przez kolejne 7 dni od daty wygaśnięcia usługi.W celu aktywacji pakietu Mix należy wysłać na numer 1111 SMS następującej treści:

   • MixS – cena pakietu 15 zł, ważność 30 dni
   • MixM – cena pakietu 25 zł, ważność 30 dni
   • MixL – cena pakietu 35 zł, ważność 30 dni

   Więcej o ofercie w regulaminie.

 2. Promocja L2L – Użytkownik Lebara, który w trakcie trwania Promocji, doładuje swoje Konto kwotą minimum 5 złotych będzie mógł korzystać z dodatkowych darmowych połączeń telefonicznych do innych Użytkowników Lebara (w wymiarze 3000 minut). Dodatkowe darmowe połączenia mogą być wykonywane w okresie ważności wskazanym poniżej, który jest uzależniony od wysokości doładowania:
  • doładowanie 5 zł – ważność 7 dni
  • doładowanie 10 zł – 14 dni
  • doładowanie 20 zł i więcej – 30 dni.
   Więcej o promocji 2L2 w regulaminie.
 3. Poleć przyjaciela – oferta pozwala na zapraszanie do sieci Lebara rodziny, przyjaciół i znajomych. Każda osoba może maksymalnie zaprosić 5 osób. Każdy nowy użytkownik zaproszony przez innego użytkownika Lebara Mobile otrzyma 5 zł w prezencie do pierwszego doładowania kwotą minimum 10 zł. Dzięki Twojemu doładowaniu również osoba polecająca otrzyma prezent w wysokości 5 zł (lub w wysokości – waluta danego kraju, np. 5€, 5£). Dodatkowe doładowanie jest ważne 30 dni. Oferta “Poleć przyjaciela” trwa do 30 czerwca b.r.Więcej w regulaminie.

Źródło: Lebara Mobile, wł.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
urabura Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
urabura
Gość
urabura

Uuuu…

Ciężko będzie przebić:) Brawo Lebara!!!