Nowe płatne pakiety dodatkowe od Aero2

Aero2 – dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – poinformował o wprowadzeniu do swojej płatnej oferty trzech nowych pakietów dodatkowych. Tzw. Pakiety wysokich lotów kosztują od 2 zł do 30 zł i pozwalają na korzystanie z internetu bez ograniczeń prędkości.

Pakiety zawierają limit danych od 500 MB do aż 30 GB i ważne są 30 dni od momentu aktywacji. Po wyczerpaniu limitu danych lub po upływie terminu ważności pakietu użytkownik powraca do opcji bezpłatnej z nielimitowanym internetem z prędkością do 512 kb/s i cogodzinną autoryzacją CAPTCHA.

pakiety wysokich lotow aero2

Fot: Print Screen – Aero2.pl

Aby dokonać aktywacji któregokolwiek z pakietów dodatkowych po raz pierwszy, potrzebne są:

  • numer ICCID karty SIM Aero 2
  • numer PESEL lub numer dowodu tożsamości
  • kod PUK lub adres e-mail

Aero2 już od dłuższego czasu rozwija i uatrakcyjnia swoją płatną ofertę, która stanowi nijako dodatek do oferty darmowej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że planowo usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu oferowana przez Aero2 działać ma jeszcze przez rok. Co wydarzy się potem nie wiadomo, wiele jednak wskazuje na to, że operator nie będzie chciał pozbyć się z dnia na dzień setek tysięcy potencjalnych klientów. Być może użytkownikom usługi bezpłatnej – po jej wygaśnięciu – zaproponowana zostanie możliwość zachowania swoich kart SIM i korzystania z oferty płatnej. Takie rozwiązanie wydaje się korzystne dla obu stron – operatora, który może zyskać wielu klientów usług płatnych i nie będzie musiał męczyć się z wnioskami dotyczącymi zwrotu użytkownikom tzw. kaucji, jak i użytkownika, który będzie miał możliwość dalszego korzystania z karty Aero2, bez zmieniania niczego. Trzeba jednak poczekać na oficjalne informacje w tej sprawie.

Źródło/Fot: Aero2

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marcinroman Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
roman
Gość
roman

3GB za 5 zł to lepiej niż w kluczu i lyca ale z drugiej strony nie ma w tym prawdziwego telefonu…

Marcin
Gość
Marcin

@roman, są telefony dual sim 🙂 .