Nowe promocje w sieci wRodzinie

W ostatnim czasie w sieci komórkowej wRodzinie sporo się działo. Operator po dłuższej stagnacji aktywnie włączył się wyścig o klientów. Jakie dokładnie nowości zaoferowała marka Aero2?

Pierwsza nowość to możliwość zamówienia darmowego startera. Można go zamówić na stronie internetowej operatora. Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia. To chyba pierwsza tego typu akcja tej marki, przynajmniej od czasu nowej odsłony wizerunku. przypomnijmy, że w przeszłości marka wRodzinie związana była z o. Tadeuszem Rydzykiem, dyrektorem m. in. Radia Maryja i TV TRWAM (obecnie o. Tadeusz Rydzyk posiada sieć komórkową W naszej Rodzinie).

Druga nowość, z której użytkownicy wRodzinie mogą korzystać od 2 grudnia (jeszcze do 15 grudnia) to dodatkowe minuty, jakie klient może otrzymać kupując  czasie trwania promocji doładowanie w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket (regulamin). Bonus po przyznaniu ważny jest do końca stycznia 2016 roku.

zabka_promo

Trzecią nowością ostatnio jest powrót promocji na złote numery wRodzinie, które można nabyć za 100 zł (regulamin).

Warto dodać, że sieć telefonii komórkowej wRodzinie od 2011 roku jest corocznie honorowana certyfikatem w kategorii Senior przez prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Darmowy starter wRodzinie można zamówić tutaj>>.

Źródło/Fot: wRodzinie, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o