Nowe szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard również dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych wprowadza na rynek szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Cechą, która wyróżnia nowe rozwiązanie InvisibleShield jest technologia EyeSafe, która odfiltrowuje fragmenty szkodliwego, światła niebieskiego (HEV) pochodzącego z ekranów urządzeń, zachowując jednocześnie doskonałą wydajność kolorów wyświetlacza urządzenia. Produkt został dokładnie sprawdzony przez Google i uzyskał certyfikat zgodności ze standardami tego producenta.

Intensywne korzystanie z ekranów cyfrowych powoduje spadek szybkości migania powiek, co z kolei może skutkować suchością oczu. Użytkownik może odczuwać wrażenie swędzących lub palących oczu. Powodem wystąpienia takich objawów jest szkodliwe światło niebieskie (HEV), które przyczynia się do cyfrowego zmęczenia wzroku i może sprzyjać zaburzeniom snu i utracie snu, niewyraźnemu widzeniu, zmęczeniu oczu, zasuszeniu oczu, bólom głowy, szyi, ramion i pleców. Niebieskie światło dociera w głąb oka, co może uszkodzić siatkówkę. Dodatkowe badania wskazują również na powiązanie między niebieskim światłem HEV innymi chorobami oczu takimi jak zwyrodnienie plamki żółtej i zaćmą, które są jednymi z wiodących przyczyn ślepoty.

– Głównym celem szkieł InvisibleShield jest oczywiście ochrona ekranów urządzeń mobilnych przed uszkodzeniami takimi jak stłuczenia czy porysowania. Wierzymy jednak, że dzięki rozwojowi technologii możemy skutecznie chronić również zdrowie ich użytkowników – powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Szkło Glass + VisionGuard zostało zaprojektowane w celu odfiltrowania szkodliwego niebieskiego światła HEV, dzięki czemu chronione są nie tylko wyświetlacze telefonów, a teraz także oczy ich użytkowników. Cieszymy się, że nasze nowe szkła trafią na ekrany telefonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL – dodał.

Szkło Glass+ VisionGuard wykonane jest z najtwardszego szkła hartowanego dostępnego na rynku, dodatkowo wzmocnionego dzięki opatentowanej przez InvisibleShield technologii Ion Matrix. Powierzchnia szkła zapewnia maksymalną ochronę przed zarysowaniami, poza tym zapobiega pozostawianiu odcisków palców. Szkło Glass + VisionGuard cechuje się wysoką czułością na dotyk, całkowitą przejrzystością obrazu. Ścięte krawędzie zapewniają pełną ochronę wyświetlacza od krawędzi do krawędzi.

Ceny i dostępność

Szkło InvisibleShield Glass+ dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL będzie dostępne w tym miesiącu na InvisibleShield.com, a jesienią trafi do wybranych sklepów. Sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 34,99 EUR, czyli około 150 złotych.

Z ponad 165 milionami osłon ekranowych sprzedawanych na całym świecie, InvisibleShield to najpopularniejsza marka produktów ochrony wyświetlaczy urządzeń mobilnych na świecie. Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, InvisibleShield wyróżnia się na rynku i oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić szkło, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji znajduje się w witrynie ZAGG.com.

Źródło/Fot: ZAGG

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x