Nowość w KLUCZ Mobile – aplikacja pozwalająca zarabiać doładowania konta

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile poinformowała właśnie o kolejnej nowości. Operator oferuje swoim klientom możliwość instalacji aplikacji mobilnej AdCharge pozwalającej na zbieranie tzw. bonusów, które docelowo można wymieniać na doładowania konta. Jak to działa?

Aby rozpocząć trzeba zainstalować aplikację mobilną AdCharge. Po instalacji należy jeszcze zarejestrować w aplikacji swój numer telefonu w KLUCZ Mobile. To wszystko.

Jak to działa?

Aplikacja AdCharge pozwala na zbieranie tzw. bonusów w zamian za wyświetlanie się krótkich reklam na wyświetlaczu smartfona, np. przy nadejściu połączenia przychodzącego. Za wyświetlanie się reklam użytkownik otrzymuje bonusy. Dodatkowe bonusy otrzymuje się również za kliknięcie i/lub instalację proponowanych aplikacji mobilnych. Po zdobyciu 5000 punktów użytkownik otrzyma darmowe doładowanie konta KLUCZ Mobile o wartości 5 zł.

Czy to bezpieczne?

O bezpieczeństwo użytkowników postanowiliśmy zapytać operatora:

– Z założenia aplikacja służy jedynie do reklamowania innych aplikacji czy usług. W przypadku AdCharge nawet jeśli klikniemy w taką “reklamę” nie skutkuje to ściągnięciem aplikacji, a jedynie przekierowaniem do sklepu / Play Market. Nie stanowi to dla Użytkownika jakiegokolwiek zagrożenia. Nasz Partner sprawdza  wszystkie reklamy przed wprowadzeniem ich do aplikacji – informuje nas rzecznik operatora, dodając: – Nie jest to również sposób na pozyskiwanie od Abonentów zgód w celach marketingowych, więc użytkownicy aplikacji mają pewność, że nie będą dręczeni SMS-ami reklamowymi.

Jak widać klienci korzystający tego rozwiązania – wg zapewnień operatora – nie są narażeni na zagrożenia, jak np. nieświadome uruchomienie niechcianych usług lub przypadkowe pobranie niechcianej aplikacji, w tym również instalacji aplikacji niebezpiecznych.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Piotrmacc Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
macc
Użytkownik
macc

Wpierw niech zrobią porządek z tą nieaktualną stroną www.

Piotr
Gość
Piotr

Gra nie warta świeczki. Jak to mówią. Taka zabawa dobra dla dzieci.