Nowość w Mobile Vikings – oferta na sam internet mobilny

Nowość w Mobile Vikings – oferta na sam internet mobilny

12 listopada 2014 3 przez mvno-gsm.pl

Sieć Mobile Vikings Polska zaoferowała zupełną nowość – ofertę na sam internet mobilny. To propozycja dla osób posiadających tablet lub modem przenośny do mobilnego internetu.

Do wyboru użytkownicy mają cztery pakiety, z wielkością danych od 500 MB do 14 GB i z ważnością pakietów od 14 do 60 dni. Jeżeli pakiet wygaśnie, prędkość internetu spadnie do 0 kb/s (jeśli użytkownik nie doładuje karty przed upływem ważności pakietu). Jeśli użytkownik zdąży doładować konto, niewykorzystany pakiet zostanie przeniesiony na następny okres. Ten rodzaj karty SIM pozwala jedynie na surfowanie w internecie, rozmowy ani SMS-y nie są możliwe do wykonania.

Z karty nie można korzystać za granicą. Aby skorzystać z oferty zamawiając nową kartę SIM musimy zaznaczyć, że chcemy kartę do internetu mobilnego.

oferta internet mobilnyW pakietach sumują się GB (nie ma limitu sumowania się danych, można więc wykupić tyle pakietów, ile potrzeba), jednak nie ich ważność. Z internetu mobilnego możemy korzystać również w technologii LTE.

Przypominamy, że Mobile Vikings Polska świadczy usługi na kartę, co oznacza, w ofercie tej nie ma umów, rachunków, zobowiązań.

Źródło: Mobile Vikings Polska

Fot: Mobile Vikings

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę na internet mobilny Mobile Vikings

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***