Nowość w NJU Mobile na kartę – miesio 19

NJU Mobile urodzinyMocnym akcentem przypomniała swoją obecność na rynku sieć NJU Mobile, przygotowując nowość w usłudze na kartę. Od dziś klienci NJU Mobile na kartę mogą korzystać z usługi Miesio 19. Czym cechuje się nowość?

Usługa Miesio 19 ma teraz w sobie praktycznie wszystkie zalety jej odpowiednika z oferty abonamentowej nju. Użytkownik nju na kartę może teraz oddzielić połączenia na numery stacjonarne od połączeń z numerami komórkowymi. Dzięki takiej opcji użytkownik np. dzwoniący tylko na komórki zapłaci mniej. Limity wydatków w usłudze Miesio 19 wyglądają następująco:

  • maksymalnie 19 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy na polskie komórki
  • maksymalnie 10 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne
  • maksymalnie 9 zł miesięcznie za nielimitowane krajowe wiadomości SMS i MMS na komórki
  • maksymalnie 19 zł miesięcznie za internet

Każdy limit wydatków rozliczany jest niezależnie od pozostałych i zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na kartę. Limity wydatków rozliczane są w 30-sto dniowych okresach rozliczeniowych usługi.

Aktywacja usługi jest bezpłatna, można ją aktywować w prosty sposób krótkim kodem USSD *127*56#. Oferta obowiązuje od 21.11.2014 roku do odwołania.

REGULAMIN

Źródło: wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę Miesio 19 w nju na kartę:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
onn
onn
5 lat temu

wciąż brak kontroferty do RBM energy, gdzie w telefonii na kartę jest 20zł no limit rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne pl. Nie obraziłbym się gdyby nju na abonament dał np no limit za do 19zł nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe….

Jacek Krajza
5 lat temu

Oj, byłoby to już podejrzewam poniżej progu rentowności na dzisiaj 🙂 Ale niczego wykluczać nie można 🙂

Zezol
Zezol
5 lat temu

No to mamy kolejny przełom w Polsce

ja
ja
5 lat temu

nie ma co marudzić. kazda nowa oferta jest ok. zwlaszcza w czasach, gdzie niektorzy ceny zaczeli podnosic. kto by uwierzyc dwa lata temu, ze bedzie mozna gadac bez limitu w ofercie na karte za 19 zl?

Marek78
Marek78
5 lat temu

RBM Energy miażdży,no limit na rozmowy i SMSy i prawie 2,5 giga neta przy aktywacji pakietu no limit za 3zł co 4 dni.Ale o Energy mało kto wie.

Eldo
Eldo
5 lat temu

Przypominam że jeśli chcecie przejść z orange na kartę do nju na kartę to wyślijcie SMS – a o treści NJU pod numer 601 – koszt jak za zwykły sms lub kodem *127*50# ale ten kod coś nie działa.
UWAGA !!! przenosząc się do nju na kartę, tracisz dotychczasową kasę na koncie, wiec robisz to na własną odpowiedzialność.

onn
onn
5 lat temu

a gdzie informacja w stylu ” piszemy o tym pierwsi” ;P

Jacek (redakcja)
5 lat temu

O tylu rzeczach piszemy pierwsi a nierzadko jedyni, że nie ma sensu 😉

onn
onn
5 lat temu

Są tu informacje tylko o mvno a tu pierwszy play od dziś poleciał z koksem 🙂 dał za do 10 zł no limit rozmowy krajowe komórkowe i stacjonarne od dziś do 31 grudnia 2014 roku do 23.59 a dokładniej do 00.00 1.01.2015r. 🙂

Jacek (redakcja)
5 lat temu

Napiszę o tym jutro! Oferta godna uwagi 🙂

Nie tylko jest tu o MVNO. Pisaliśmy np. o promocji 6 GB za 6 zł w Orange, Bezpiecznym starterze w Orange czy o Netia Dropss 😉

jen
jen
5 lat temu

wiadomo każdy operator prześciga się w ofertach aby zdobyć klienta, chyba dużo zgarną dropss bo nie ma opłaty za łącze i można go wypowiedzieć w dowolnej chwili

11
0
Skomentujx
()
x