Nowość w nju na kartę – wszystko dziennie za max. 1,20 zł

Sieć Orange zaprezentowała w miniony piątek nowość w ofercie na kartę nju mobile – wszystko za max. 1,20 zł dziennie. W skład “wszystkiego” wchodzą nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 250 MB mobilnego internetu.

Nowa usługa obniżająca ceny kosztuje maksymalnie 1,20 zł dziennie i zawiera:

  • nielimitowane rozmowy krajowe do wszystkich (na stacjonarne i komórkowe),
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 250 MB internetu (w tym 70 MB na internet w roamingu UE).

Nowa usługa zastępuje trzy dotychczasowe. Są to: „Wszystko komórkowe dziennie”, „Do komórkowych dziennie” oraz „NJU do wszystkich dziennie”.

Nowy mechanizm jest bardzo wygodny dla osób, które używają swojego telefonu nieregularnie. Jeśli użytkownik w danym dniu nie używa w ogóle telefonu – nie zapłaci nic. W przypadku, gdy ktoś danego dnia wyśle np. 2 SMS-y i wykona minutową rozmowę, zapłaci – zgodnie z cennikiem podstawowym – kilkadziesiąt groszy. Nowa usługa działa po prostu tak, że po osiągnięciu w danym dniu kwoty 1,20 zł dalsze opłaty nie są już naliczane.

Aktywacja usługi płatna jest tylko jednorazowo – to koszt 6 zł. Posiadacze dotychczasowych wycofywanych usług mogą z nich korzystać jak długo zechcą, do czasu, aż zdecydują się na aktywację nowej oferty.

Aktywacja:

Nową usługę można włączyć jednym z poniższych sposobów:

  • wysyłając  SMS-a o treści START pod bezpłatny numer 80225,
  • wybierając odpowiednią opcję po zalogowaniu się nju on-line na stronie www.njumobile.pl/mojekonto,
  • używając krótkiego kodu *127*67# i potwierdzając przyciskiem „zadzwoń”,
  • dzwoniąc pod numer *620 do Automatycznej Obsługi Klienta (opłata zgodna z Cennikiem usług w ofercie nju na kartę zwanym dalej „Cennikiem”).

Włączenie Usługi nastąpi najdalej w ciągu 24 godzin od chwili zlecenia. Potwierdzenie włączania usługi zostanie wysłane SMS-em.

Źródło/Fot: Orange
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o