Nowość w T-Mobile Mix. Studencki Internet mobilny – 50 GB za 50 zł

Wraz ze startem roku akademickiego T-Mobile wprowadza nową ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o studentach – MIX Internet na 10 doładowań. Specjalna, limitowana czasowo propozycja obejmuje pakiet 50 GB Internetu do swobodnego korzystania z Internetu oraz nowoczesne modemy i routery LTE.

T-Mobile przygotował specjalną ofertę Mix Internet z myślą o studentach. Po doładowaniu wymaganą kwotą 50 zł na konto trafia automatycznie pakiet 50 GB danych. Klient otrzymuje również Gigabajty za dodatkowe doładowanie konta. Każda złotówka z dodatkowego doładowania to dodatkowy 1 GB. Krótka umowa w ofercie MIX Internet podpisywana jest tylko na 10 doładowań.

Wraz z ofertą Internetu do domu operator oferuje nowoczesne urządzenia LTE pomagające dzielić się Internetem z innymi – w tym mobilny router Huawei E5577C od 29 zł oraz modemy USB za 1 zł.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty, należy się spieszyć – będzie dostępna tylko do 31 października 2016 r. Szczegóły oferty “Mix Internet w Mix na liczbę doładowań” są dostępne na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o