Nowości w Lycamobile – taniej do Nepalu i Maroko

Na stronie Lycamobile Polska znowu niespodziewanie pojawiły się nowe oferty. Operator chwali się tańszymi połączeniami do Nepalu i Maroko.

Pierwszą ofertą, jaką chwali się Lycamobile, są tanie połączenia do sieci Ncell w Nepalu. Jak informuje strona operatora teraz można korzystać z nielimitowanych rozmów z numerami komórkowymi sieci Ncell w Nepalu, oferta zaś dotyczy pakietów Do Wszystkich XS, S, L, M, XL oraz pakietów Wszystko w jednym S, L, M.

Drugą ofertę, jaką można znaleźć na stronie operatora, są tanie połączenia do sieci Inwi w Maroko – tylko 9 gr/min. Niestety w tym przypadku trudno doszukać się regulaminu i nie wiadomo, czy podobnie jak w przypadku Nepalu oferta ta dotyczy również wybranych pakietów Do wszystkich oraz Wszystko w jednym, czy może cena została wprowadzona do cennika podstawowego.

W ostatnim czasie Lycamobile zmodyfikowała również dwa pakiety Do Wszystkich. Pakiet Do Wszystkich M za 29 zł zawiera teraz – poza nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w Polsce – 12 GB internetu (zamiast 6 GB), zaś pakiet Do Wszystkich L  za 39 zł – 16 GB (zamiast 10 GB).

W Polsce Lycamobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: Lycamobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o