Nowości w ofercie nju mobile – oferta internetu mobilnego i no-limit za 19 zł

Mocny akcent na początek sezonu wakacyjnego od nju mobile. Odrębna marka sieci Orange zaprezentowała dwie nowości, które z pewnością zyskają uznanie użytkowników. Pierwsza nowość to atrakcyjna oferta mobilnego internetu (w dwóch opcjach), druga – no-limit z krajowymi rozmowami komórkowymi i internetem za 19 zł.

Zacznijmy od mobilnego internetu. Tu mamy do dyspozycji dwie opcje – plan samodzielny i plan dodatkowy.

Oferta samodzielna (plan samodzielny)

W ofercie tej płacąc maksymalnie 29 zł otrzymamy 40 GB transferu danych. Oczywiście możemy zapłacić mniej, jeżeli tylko zużyjemy mniej danych. Jeśli jednak przekroczymy 40 GB, wtedy aktywuje się lejek, który spowolni internet (od tej chwili nie poniesiemy dodatkowych kosztów), jednak nie do prędkości śladowej (np. 32 kb/s), ale do 1 Mb/s. Ponadto już po 6 miesiącach w tej samej cenie dostaniemy nie 40 GB, a 80 GB, po 12 – aż 100 GB, a po dwóch latach aż 120 GB. Oczywiście dodatkowo po 3 pierwszych miesiącach znika też dolna granica rachunku wysokości 9 zł, czyli dokładnie tak samo, jak w innych ofertach nju z rachunkiem.

Oferta dodatkowa (plan dodatkowy)

Nowością jest też plan dodatkowy powiązany z posiadanym już numerem. Tutaj za 19 zł miesięcznie otrzymamy 20 GB mobilnego internetu. Z pakietu mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do głównego numeru. Pakiet ten sumuje się z pakietem danych głównego numeru. W tym przypadku również działa zasada, że im dłużej tym lepiej, tak więc otrzymamy bonusy, takie jak w planie głównym. Oznacza to, że jeżeli mamy nju z rachunkiem dłużej niż 2 lata, otrzymamy w tej samej cenie aż 60 GB internetu mobilnego.

NO-LIMIT z rozmowami na komórki i internetem za 19 zł miesięcznie

Operator przygotował też pakiet zintegrowany za 19 zł, który może ucieszyć osoby, które nie potrzebują SMS-ów. Za 19 zł miesięcznie nju mobile oferuje teraz nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i 1 GB internetu. Po pół roku pakiet będzie zawierał 2 GB internetu, a po roku 2,5 GB.

Obecnie internet mobilny nju mobile (a więc i Orange) dostępny jest dla 99,8 proc. Polaków, w tym 91,86 proc. Polaków znajduje się w zasięgu najszybszego – 4G LTE.

Więcej o nowościach, a także regulaminy i cenniki, można znaleźć na stronie internetowej operatora pod adresem njumobile.pl.

Źródło/Fot (Print screen): nju mobile.pl

Oceń w skali od 1 do 5 (1 - najmniej; 5 - najwięcej) nowości od nju mobile

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wulo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Wulo
Gość
Wulo

Oferta Internetu jest na prawdę dobra. Niech jeszcze rozbudują LTE na całą Polskę.