Nowy bonus w Orange na kartę – za zgody marketingowe

Sieć komórkowa Orange oferuje właśnie nowy, darmowy bonus. Zyskać można NO-LIMIT na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 3 GB mobilnego internetu na 7 dni. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Z nowej promocji operatora może skorzystać każdy, kto nie ma jeszcze aktywnych zgód marketingowych. Aby je wyrazić wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK pod 80290. Po tej operacji operator będzie mógł wysyłać informacje o ofercie Orange na kartę oraz promocjach i usługach obniżających koszty korzystania z telefonu (tych podnoszących koszty również ;)). Bonus zostanie przyznany automatycznie, a potwierdzenie użytkownik otrzyma SMS-em. Z promocji można otrzymać tylko jeden raz dla numeru, z którego wyraża się zgodę SMS-em.

Niestety decydując się na tę promocję należy pamiętać, że wycofanie takich zgód nie jest już tak proste, jak ich wyrażenie. Aby wycofać zgody marketingowe należy zrobić to za pomocą aplikacji Mój Orange, kontaktując się z infolinią operatora (*100) lub udać się do salonu sprzedaży.

Promocja ma również swoje ograniczenia. Nie mogą skorzystać z niej klienci, którzy mają włączoną dowolną wersję usługi „bez limitu („Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” lub „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”). Jest to zabezpieczenie przed przypadkową utratą zgromadzonych gigabajtów i dni ważności z aktywnej usługi. Jeśli jednak ktoś chce skorzystać z promocji, najpierw należy wyłączyć usługę „bez limitu”.

Promocja obowiązuje od 9 kwietnia 2020 roku do odwołania.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
1 miesiąc temu

Dobrze, a jak ktoś ma już aktywne zgody marketingowe to może po prostu aktywować promocję w aplikacji Mój Orange?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x