Nowy MVNO w Polsce – “izzi” czyli Tele25 w zupełnie nowej odsłonie

Dotychczasowy wirtualny operator telefonii komórkowej Tele25, który zapowiadał zupełnie nowy produkt (pisaliśmy o tym tutaj) zaprezentował dzisiaj nową nazwę i ofertę.

Sieć, która zastąpi markę Tele25 będzie nazywała się “izzi” i postawi na prostą i tanią ofertę charakteryzującą się tanimi połączeniami krajowymi i międzynarodowymi do krajów Unii Europejskiej.

Oto pierwsze szczegóły oferty sieci izzi:

 • 19gr/min do wszystkich w UE
 • 9 gr/SMS w UE
 • 19 gr/MMS w UE

Na chwilę obecną nie ma jeszcze strony internetowej nowej marki, więc nie są znane jeszcze żadne bliższe i dokładniejsze szczegóły na temat nowej oferty jak np. naliczanie, ceny transferu danych, ważność konta, itp.

Nowa marka będzie działać na sieć Play oraz roamingu krajowym sieci T-Mobile.

Wszelkie zmiany śledzimy na bieżąco i o nowych informacjach napiszemy możliwie najszybciej.

Źródło: wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę nowej marki izzi

View Results

Loading ... Loading ...

6 komentarzy do “Nowy MVNO w Polsce – “izzi” czyli Tele25 w zupełnie nowej odsłonie

 • 18 lipca 2014 at 17:26
  Permalink

  Całkiem całkiem. Ciekawe czy będą jakieś pakiety danych jeszcze. Przydałyby się też jakieś darmowe rozwiązania wewnątrz sieci. Śledzę i czekam:) P.S. Fajna nazwa.

  Odpowiedź
 • 18 lipca 2014 at 22:05
  Permalink

  ciekawość oferty widnieje w słowie “w UE” a nie “do UE” z tego wynika że zamierzają powalczyć z lebara.pl – 19gr/min brutto w UE – niby internetu taniego nie mają (tak przypuszczam – skoro się tym nie pochwalili) ale mają tanie smsy i mmsy mieć w UE (9gr/szt – lebara.pl ma 38gr/szt.). Jeśli będzie to w roamingu UE to naliczanie już znamy – jest to naliczanie które UE nakazała z góry – czyli rozmowy wychodzące za pierwsze 30 sekund jest opłata brana z góry a po 30 sekundzie naliczanie będzie sekundowe. Pytanie jaka będzie cena za rozmowę przychodzącą? jeśli też 19 gr/min brutto to niezła oferta – i rozmowa przychodząca – naliczanie z góry jest nałożone przez UE – czyli naliczanie sekundowe od pierwszej sekundy…

  Odpowiedź
 • 18 lipca 2014 at 23:17
  Permalink

  Moim zdaniem chodzi o połączenia z Polski (z izzi) do każdego kraju należącego do UE za 19 gr/min. Świetna nazwa 🙂

  Odpowiedź
  • 20 lipca 2014 at 11:29
   Permalink

   Też mi się tak wydaje, że “do wszystkich w UE” oznacza “do wszystkich numerów w krajach UE”. Ale oczywiście trzeba zaczekać na konkrety – oficjalny cennik i regulamin.

   Swoją drogą, zrobili błąd w grafice – napisali “wszyskich” (bez “t”) 😀

   Odpowiedź
 • 19 lipca 2014 at 11:39
  Permalink

  do Onem: może faktycznie albo się pomylili i zamiast “do” dali “w”. Ale jeśli to nie pomyłka tylko taka oferta – to znaczy że w końcu ktoś podjął walkę (jeśli chodzi o roaming międzynarodowy) z lebara.pl (gdzie połączenia i internet (minuta/MB) kosztują 19gr a sms 38gr/szt. w krajach UE) 🙂

  Odpowiedź
 • 20 lipca 2014 at 10:32
  Permalink

  Nazwa istotnie chwytliwa. Ciekawe jeszcze jak będzie wyglądało “wykonanie”, czyli cała oferta (np. internet), strona http://www...

  Na FB napisali, że będą mieli LTE, więc z pewnością pakiety internetowe będą, inaczej LTE byłoby bez sensu.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz