Nowy MVNO w Polsce – “izzi” czyli Tele25 w zupełnie nowej odsłonie

Dotychczasowy wirtualny operator telefonii komórkowej Tele25, który zapowiadał zupełnie nowy produkt (pisaliśmy o tym tutaj) zaprezentował dzisiaj nową nazwę i ofertę.

Sieć, która zastąpi markę Tele25 będzie nazywała się “izzi” i postawi na prostą i tanią ofertę charakteryzującą się tanimi połączeniami krajowymi i międzynarodowymi do krajów Unii Europejskiej.

Oto pierwsze szczegóły oferty sieci izzi:

  • 19gr/min do wszystkich w UE
  • 9 gr/SMS w UE
  • 19 gr/MMS w UE

Na chwilę obecną nie ma jeszcze strony internetowej nowej marki, więc nie są znane jeszcze żadne bliższe i dokładniejsze szczegóły na temat nowej oferty jak np. naliczanie, ceny transferu danych, ważność konta, itp.

Nowa marka będzie działać na sieć Play oraz roamingu krajowym sieci T-Mobile.

Wszelkie zmiany śledzimy na bieżąco i o nowych informacjach napiszemy możliwie najszybciej.

Źródło: wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę nowej marki izzi

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
DamiaNJacek (redakcja)onnOnemaaa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
aaa
Gość
aaa

Całkiem całkiem. Ciekawe czy będą jakieś pakiety danych jeszcze. Przydałyby się też jakieś darmowe rozwiązania wewnątrz sieci. Śledzę i czekam:) P.S. Fajna nazwa.

onn
Gość
onn

ciekawość oferty widnieje w słowie “w UE” a nie “do UE” z tego wynika że zamierzają powalczyć z lebara.pl – 19gr/min brutto w UE – niby internetu taniego nie mają (tak przypuszczam – skoro się tym nie pochwalili) ale mają tanie smsy i mmsy mieć w UE (9gr/szt – lebara.pl ma 38gr/szt.). Jeśli będzie to w roamingu UE to naliczanie już znamy – jest to naliczanie które UE nakazała z góry – czyli rozmowy wychodzące za pierwsze 30 sekund jest opłata brana z góry a po 30 sekundzie naliczanie będzie sekundowe. Pytanie jaka będzie cena za rozmowę przychodzącą? jeśli też… Czytaj więcej »

Onem
Gość
Onem

Moim zdaniem chodzi o połączenia z Polski (z izzi) do każdego kraju należącego do UE za 19 gr/min. Świetna nazwa 🙂

DamiaN
Gość
DamiaN

Też mi się tak wydaje, że “do wszystkich w UE” oznacza “do wszystkich numerów w krajach UE”. Ale oczywiście trzeba zaczekać na konkrety – oficjalny cennik i regulamin.

Swoją drogą, zrobili błąd w grafice – napisali “wszyskich” (bez “t”) 😀

onn
Gość
onn

do Onem: może faktycznie albo się pomylili i zamiast “do” dali “w”. Ale jeśli to nie pomyłka tylko taka oferta – to znaczy że w końcu ktoś podjął walkę (jeśli chodzi o roaming międzynarodowy) z lebara.pl (gdzie połączenia i internet (minuta/MB) kosztują 19gr a sms 38gr/szt. w krajach UE) 🙂

Jacek (redakcja)
Gość

Nazwa istotnie chwytliwa. Ciekawe jeszcze jak będzie wyglądało “wykonanie”, czyli cała oferta (np. internet), strona http://www...

Na FB napisali, że będą mieli LTE, więc z pewnością pakiety internetowe będą, inaczej LTE byłoby bez sensu.