Nowy operator komórkowy. Bez opłat roamingowych w 22 krajach

W Wielkiej Brytanii działalność rozpoczął nowy operator komórkowy. Sieć sprzedaży telefonów Carphone Warehouse uruchomiła własną usługę o nazwie iD – informuje tech.wp.pl. Dlaczego o tym piszemy w Polsce? Ponieważ ten operator zaoferował m. in. brak opłat roamingowych w 20 krajach europejskich oraz Australii i USA, w tym oczywiście w Polsce. Dotyczy to zarówno rozmów, SMS-ów oraz transmisji danych.

iD

Oferta powinna zainteresować przede wszystkim Polaków pracujących poza granicami naszego kraju, którzy często odwiedzają swój dom oraz osoby często podróżujące po Europie. Lista krajów objętych promocją jest długa, są na niej kraje takie, jak: Australia, Austria, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Portugalia, Polska, Rumunia, Hiszpania, Szwecja i USA.

Niestety, na chwilę obecną plany TakeAway (tak właśnie nazywają się plany zawierające powyższą ofertę) dostępne są wyłącznie w ofercie abonamentowej, z telefonem i umową.Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że aby móc skorzystać z oferty należy zamieszkiwać Wielką Brytanię.

Porównanie z konkurencją:

Najniższy plan to koszt 25,50 £ z telefonem i umową na 2 lata. Więcej o nowej ofercie można znaleźć na stronie internetowej operatora.

Źródło: tech.wp.pl, www.carphonewarehouse.com, wł

Fot: carphonewarehouse.com, Hexus.net

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarcinWobbuffet Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Wobbuffet
Gość
Wobbuffet

Polakom wystarczy w sumie Lycamobile

Marcin
Gość
Marcin

W taryfie jest 1200 minut i 5000 sms-ów oraz 2GB internetu.