Nowy pakiet internetowy w nju – 9 GB za 9 zł

Wszyscy z pewnością pamiętają kultowe pakiety internetowe w Orange, które operator oferował np. w wakacje, czy podczas majówki. Cechowała je bardzo niska cena za 1 GB – tylko 1 zł. Podobny pakiet, cenowo taki sam, zaoferowała właśnie odrębna marka sieci Orange – nju. Od teraz klienci ofert nju z rachunkiem i nju na kartę mogą skorzystać z nowego pakietu internetowego, który kosztuje 9 zł i zawiera 9 GB danych.

Pakiet internetowy 9 GB za 9 zł można aktywować wysyłając SMS o treści AKT na numer 80355. Użytkownicy oferty na kartę mogą również aktywować pakiet krótkim kodem USSD *127*69#. Można z niego korzystać na terenie kraju i ważny jest przez 31 dni od momentu aktywacji w ofercie na kartę oraz do końca danego cyklu rozliczeniowego w ofercie z rachunkiem. Pakietu nie można włączyć dla numeru dodatkowego, jeśli jednak zostanie on aktywowany na koncie numeru głównego, posiadacz numeru dodatkowego może go współużytkować.

W jednym cyklu rozliczeniowym użytkownik oferty abonamentowej może aktywować do 5 pakietów, przy czym zakupione pakiety (dane) sumują się, jednak ich ważność zawsze kończy się wraz z końcem danego okresu rozliczeniowego. Inaczej sprawa wygląda w ofercie na kartę, gdzie użytkownik ma możliwość włączenia więcej niż jednego pakietu w tym samym czasie, a liczba dostępnych danych sumuje się, natomiast okres obowiązywania pakietów wydłuża się zgodnie z datą ważności ostatnio zakupionego pakietu.

Posiadacze nju z rachunkiem mogą w każdej chwili sprawdzić stan i ważność pakietu wysyłając SMS o treści ILE pod numer 80355. Posiadacze oferty na kartę mogą sprawdzić stan i ważność pakietu krótkim kodem USSD *127*69*1#. Oczywiście pakietem można też zarządzać logując się na swoim koncie poprzez stronę internetową nju mobile.

Nowym pakietem internetowym operator zastąpił wszystkie obecnie funkcjonujące dodatkowe, krajowe pakiety internetowe w nju z rachunkiem i nju na kartę.

Oferta obowiązuje od 2 marca 2017 roku do odwołania. Szczegóły oferty w załączonych regulaminach.

REGULAMIN w nju z rachunkiem

REGULAMIN w nju na kartę

Źródło/Fot: nju / print screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tomek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Super oferta.