Nowy pakiet w sieci wRodzinie – no-limit i 10 GB na 60 dni za 30 zł

Sieć komórkowa wRodzinie, która jest marką należącą do Aero2, postanowiła o sobie przypomnieć. Operator wprowadził do oferty nowy pakiet no-limit, którego cechą charakterystyczną, wyróżniającą go spośród innych pakietów tego typu na rynku, jest termin jego ważności.

Należąca do Aero2 i adresowana przede wszystkim do seniorów marka wRodzinie prowadziła do swojej oferty nowy pakiet. To nielimitowana oferta na rozmowy, SMS-y oraz internet mobilny, jednak pakiet wyróżnia się na rynku datą ważności – ta wynosi aż 60 dni, a nie standardowo miesiąc.

Nowy pakiet kosztuje 30 zł na 60 dni i zawiera:

  • nielimitowane rozmowy krajowe (na numery stacjonarne i komórkowe)
  • nielimitowane SMS-y
  • 10 GB mobilnego internetu (do wykorzystania w Polsce)

Oferta obowiązuje od 14 sierpnia do odwołania. Aby aktywować pakiet wystarczy użyć krótkiego kodu USSD *222*1#. Do sprawdzenia statusu pakietu służy kod USSD *222#. Po aktywacji pakiet będzie się odnawiał automatycznie co 60 dni, oczywiście pod warunkiem posiadania przez użytkownika wystarczających środków na koncie w dniu odnowienia się pakietu. W celu rezygnacji z automatycznego odnawiania się pakietu należy użyć kod *222*0#.

Oczywiście skorzystanie z tego pakietu nie powoduje żadnych zmian w okresie ważności konta po każdym doładowaniu – ta wynosi nadal aż 24 miesiące. Operator zachęca też do zamówienia darmowego startera, można go zamówić tu >>. Starter zostanie wysłany Pocztą Polską, jednak nie będzie aktywny aż do czasu rejestracji. Rejestracji można dokonać w placówkach Poczty Polskiej, salonach Cyfrowego Polsatu oraz w salonie firmowym Sferii w Warszawie przy ul. Dzielnej 58.

Więcej o nowej ofercie można przeczytać w regulaminie promocji.

Sieć komórkowa wRodzinie działa na zasięgu Plusa.

REGULAMIN

Źródło/Fot: wRodzinie / Print Screen

Dziękujemy Czytelnikowi rasso za podesłanie informacji.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MirekPaolinarassoZenon Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Zenon
Gość
Zenon

Obecnie najlepsza oferta na rynku.

rasso
Gość
rasso

pewnie dużo świadomych przejdzie z A2Mobile

Paolina
Gość
Paolina

Chyba przejdę bo jest naprawde atrakcyjna

Mirek
Gość
Mirek

No przypomnieli o sobie to fakt i to w dobrym stylu. Wczoraj kupiłem pakiety internetowe na BDI na promocji 4 za 3 to akurat taka kilku dniowa promka na koniec wakacji ale czekam co będzie dalej.