MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

(AKTUALIZACJA) Nowy plan taryfowy w lajt mobile – oferta #NUMER1 za 19,99 zł miesięcznie

Sieć komórkowa lajt mobile poinformowała właśnie o wprowadzeniu do swojej oferty abonamentowej nowego planu taryfowego. Nowość to plan #NUMER1, a w nim NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y/MMS-y na polskie komórki i aż 30 GB mobilnego internetu. Oto szczegóły nowego planu taryfowego w lajt mobile.

O wprowadzeniu nowego planu taryfowego do swojej oferty abonamentowej sieć lajt mobile poinformowała dzisiaj. Nowy plan nazywa się #NUMER1 i zawiera:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • pakiet internetowy 30 GB (1,70 GB na terenie UE)

Wszystko to za 19,99 zł miesięcznie. Za dodatkowe 2 zł można dokupić również nielimitowane rozmowy krajowe ze wszystkimi numerami stacjonarnymi. W przeciwnym wypadku każda minuta rozmowy z numerem stacjonarnym będzie kosztować – zgodnie z cennikiem – 17 gr.

Umowę można zawrzeć na czas nieokreślony lub na okres 2 lat. Przy umowie terminowej na 24 miesiące można dodatkowo liczyć na 3 pierwsze abonamenty za darmo.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 19 zł.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

AKTUALIZACJA:

W związku z pojawieniem się oferty #NUMER1, analogicznej zmianie uległa również oferta operatora kierowana do duetów, czyli lajtDUET #NUMER1. Usługa kosztuje teraz 17,49 zł/mc (34,99 zł/mc za dwie karty SIM) i zawiera:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • pakiet internetowy 30 GB (1,70 GB na terenie UE),
  • umowa bezterminowa,
  • opłata aktywacyjna: 19,00 zł za każdą z kart SIM,
  • pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne: 2 zł (za każdą kartę SIM) (minuta połączenia bez pakietu – 0,17 zł).

REGULAMIN

CENNIK I REGULAMIN lajtDUET

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Przy umowie na 24 miesiące jeżeli uwzględnimy opłatę aktywacyjną 19 zł oraz fakt, że 3 pierwsze abonamenty są za darmo, to rzeczywisty koszt wyniesie 18,30 zł miesięcznie. Trzeba przyznać, że to atrakcyjna oferta – depcze po piętach ofercie a2mobile.

Trochę szkoda, że LajtMobile tak bardzo skupia się na osobach przenoszących numer. Gdy skończy nam się pierwsza umowa na abonament, to atrakcyjność niektórych ofert spada. Poza tym sieć idzie w ślady innych – i ewidentnie ignoruje potrzeby osób, które nie potrzebują ofert no-limit. Oferta dla takich osób jest naprawdę uboga.

rasso
rasso
1 rok temu

tylko Virgin Mobile z pakietem Mini za 9zł jest taką ofertą w Polsce.

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Niestety jakość Virgin Mobile nie powala. Wiem, bo mam drugi numer w tej sieci.
O dziwo np. Mobile Vikings, który też pracuje na infrastrukturze Playa, już takich problemów nie ma. Czyli problemy stwarza jakaś własna platforma Virgin.

3
0
Skomentujx
()
x