Nowy Plush na Kartę i dwie nowe oferty “bez konsekwencji” dla młodych

Zestaw social media z darmowym transferem (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp), jedyny na rynku Pakiet YouTube, usługa Rok Ważności Konta oraz Internet LTE Plus – to nowa propozycja odrębnej marki Plusa. Nowy Plush na Kartę to teraz także niskie ceny pakietów, już od 10 zł we flagowej ofercie kompleksowej Plusha i całkowita nowość, czyli oferta superinternetowa. Wszystko to dostępne już od 14 marca.

Plush, marka stworzona specjalnie dla młodych, odświeża swoją ofertę, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania młodych w zakresie zaspokojenia ich potrzeb. Nowy Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE. To także całkowita nowość na rynku, której nie oferuje żaden inny operator – Pakiet YouTube. Pakiet jest specjalnie zoptymalizowany do smartfonów i pozwala na oglądanie nawet do trzech razy więcej wideo. Kosztuje tylko 5 zł miesięcznie w każdej nowej ofercie Plush na Kartę.

Nowy Plush na Kartę, to:

 • oferta kompleksowa lub internetowa i w każdej z nich trzy pakiety usług do wyboru,
 • nowe i tańsze pakiety usług za 10, 20 i 25 zł na 30 dni,
 • Facebook za darmo w każdym pakiecie,
 • zestaw social media bez limitu (Messenger, Instagram, WhatsApp) w najwyższym pakiecie usług,
 • dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety,
 • usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
 • ekstra pakiety nawet do 50 GB za każde doładowanie w ofercie internetowej,
 • dodatkowy zoptymalizowany pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie,
 • szybki Internet LTE Plus.

Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi:

 • Oferta za 25 zł na 30 dni: pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.
 • Pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni.
 • Najtańszy zestaw za 10 zł na 30 dni z pakietem internetowym 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę oferta internetowa to darmowe GB z bezpłatnym transferem danych w ramach Facebooka lub zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chcemy korzystać:

 • Za 25 zł na 30 dni pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.
 • Za 20 zł na 30 dni oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne.
 • Za 10 zł na 30 dni SMS-y i MMS-y bez limitu.

Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania.

Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym całkowita nowość, czyli starter idealny do tabletów, laptopów z darmowymi GB i social mediami po doładowaniu.

Przenoszący numer do Plusha jak zawsze otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media.

Źródło/Fot: Plus

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
CzytelnikEldo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Eldo
Gość
Eldo

@JacekK

Co to za pakiet widnieje na ulotce 5gb za 5zł na 30 dni ?, proszę o szczegóły.

Czytelnik
Gość
Czytelnik