Nowy produkt KLUCZ Mobile trafia właśnie do sprzedaży

Zapowiadana jeszcze w grudniu ubiegłego roku zupełnie nowa oferta KLUCZ Mobile trafia właśnie do sprzedaży – najpierw internetowej, z czasem do punktów sprzedaży detalicznej (np. sieci Teletorium). Nowością jest starter dedykowany wyłącznie do używania w nim internetu mobilnego.

O planach wprowadzenia przez KLUCZ Mobile na rynek nowej oferty pisaliśmy 6 grudnia ub. r. (więcej >>). Teraz trafia ona do sprzedaży, najpierw internetowej. Są to zupełnie nowe startery, których karta SIM umożliwia tylko korzystanie z internetu. Z tych kart SIM nie będzie można wykonywać i odbierać połączeń głosowych, ani SMS-ów. Sama oferta składa się z atrakcyjnych pakietów internetowych krajowych oraz pakietów roamingowych, w tym – co jest zupełną nowością na polskim rynku – tzw. azjatyckich pakietów internetowych.

Nową ofertę dokładnie opisywaliśmy w grudniowym artykule (KLUCZ Mobile wkrótce wprowadzi nowy produkt i nową ofertę >>).

Plakat promujący nową ofertę KLUCZ Mobile:

Fot: KLUCZ Mobile

Kartę SIM przeznaczoną do internetu używa się właściwie tak samo, jak karty do połączeń głosowych. Doładowuje się je doładowaniami Plus, zaś każde doładowanie wydłuża ważność konta o rok. Oferta jest typu Pre-Paid, więc bez jakichkolwiek zobowiązań.

Jak dodaje KLUCZ Mobile operator inwestuje również w ukraińską telewizję, co oznacza, że posiadacze tej oferty będą mieli w przyszłości dostęp do kanałów TV w języku ukraińskim i rosyjskim.

Źródło/Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Klucz MobileMobiGregrinMiro Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Miro
Gość
Miro

Oferta internetowa z saldem prepaid i kupowanymi z niego odnawialnymi pakietami brzmi jak żart. Powinni zrobić, że za określoną kwotę doładowania dają X GB ważne rok (ale już bez salda prepaid) to by było coś.

Gregrin
Użytkownik
Gregrin

O co chodzi z tym pakietem 100GB (+ 200GB w nocy) za 50zl ?? To jest taki sam pakiet jak ten za 45zl (50GB) ? albo zwykły 100GB za 80zl ? Co do konta, po doładowaniu ma ono rok a ile są ważne pakiety po kupnie ?

Mobi
Gość
Mobi

Jakoś brak tych pakietów “Internet na kartę” na stronie Klucza. Czy tylko ja ich nie widzę ? A może to tylko akcja przed rejestracją numerów.

Klucz Mobile
Użytkownik

Pakiet 100+200 jest pakietem promocyjnym, zgodnie z regulaminem, który jest dostępny na naszej stronie
https://www.klucz.net/Offers/RegulationsPrepaidDataSimCard