Kim jesteśmy?

Witamy Cię, Drogi Czytelniku, na naszej stronie 🙂

Jesteśmy miejscem, które dostarczy Wam informacji o zupełnie innym obliczu telekomunikacji, takim, którego jeszcze prawdopodobnie nie znacie.

Pomysł na założenie serwisu zrodził się po “podsłuchaniu” rozmowy klienta ze sprzedawcą w salonie GSM pewnej sieci. Klient nabył ofertę, która była jedną z najdroższych na rynku. Dlaczego? Bo nie wiedział o istnieniu alternatyw, które są często o wiele tańsze, prostsze i wygodniejsze w korzystaniu. Najbardziej zdumiewające było w tym to, że klient wyszedł zadowolony z przekonaniem, że przez najbliższe 3 lata będzie korzystał z najlepszej oferty na rynku.

Kto z Was odgadłby, ilu aktualnie operatorów działa na polskim rynku? Kto wymieniłby więcej niż czterech, czyli T-Mobile, Plus, Play i Orange?

Ponad 20… Tak, tylu operatorów GSM działa aktualnie w Polsce 🙂 Zaskoczony? 🙂

Dzięki temu w końcu mamy konkurencję.

Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym chcemy na bieżąco informować o alternatywnych ofertach oraz promocjach, których wybranie często pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Ponadto wiedza o innych ofertach jest cenna np. przy negocjowaniu warunków z dotychczasowym operatorem.

Z naszymi czytelnikami chcemy być w aktywnym kontakcie i pomagać w wyborze najtańszej i najkorzystniejszej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Chcemy pomagać nie tylko w znalezieniu najkorzystniejszej oferty, ale również w zakupie startera, doładowania, czy procedurze przeniesienia numeru.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z telefonu oszczędnie, jak dzwonić za granicę “za grosze”oraz jak zdobyć całkowicie darmowy internet, śledź naszą stronę :-).

Zapraszamy!!!

=> Najczęściej zadawane pytania

BanerPNG

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Logik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Logik
Gość
Logik

“Bo nie wiedział o istnieniu alternatyw”

W sensie technicznym, alternatywa jest tylko jedna.