MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Urządzenia

Od wczoraj LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM

Najlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK.

Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość.

Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran (o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7) w przypadku stłuczenia ekranu.

Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków:

  • Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play , Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów
  • Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie www.strefalg.pl/promocjelg, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu (paragon lub faktura)
  • Otrzymujemy 2 SMS-y: z czekiem BLIK (dziewięciocyfrowy kod) i numerem PIN
  • Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów

Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

– Najważniejsze dla LG jest, aby odpowiednio wysoka jakość smartfonów była przystępna cenowo dla naszych Klientów, stąd promocja z BLIKIEM, który daje możliwość szybkiego zwrotu gotówki i satysfakcję Klientów – mówi Tomasz Gierczak – dyrektor sprzedaży w dziale MOBILE COMMUNICATIONS, LG ELECTRONICS POLSKA

– Współpraca firmy LG Electronics Polska oraz Santander Bank Polska S.A. zaowocowała kolejnym ciekawym zastosowaniem elektronicznych czeków BLIK. Firma w ten sposób chce promować zakup swoich flagowych modeli smartfonów LG G7 ThinQ i LG Q7. To doskonała kompozycja, wykorzystanie nowoczesnej usługi finansowej do promowania najnowszej technologii. W ten sposób trafiamy z ofertą do właściwego odbiorcy, który świadomie wybiera nowoczesny smartfon i korzysta z benefitów „BLIKOWEJ rewolucji” – mówi Marcin Makulec – dyrektor bankowości transakcyjnej w Bbnku Santander.

– Nieodłącznym atrybutem naszej promocji jest prostota użycia czeku. Mając do dyspozycji jedynie telefon Beneficjent jest w stanie zrealizować czek bez dodatkowych formalności towarzyszącym wydaniu karty czy wizycie w oddziale Banku. Jako grupa Santander przywiązujemy ogromną wagę do innowacyjności. Czeki BLIK wprowadzają nowe możliwości nie tylko w sposobie dokonywania płatności, ale również w sposobie tworzenia dedykowanych kampanii marketingowych. W związku z procesem zmiany nazwy (z Bank Zachodni WBK) zależy nam na utożsamianiu marki Santander z kierunkiem zmian na rynku płatności. Dewizą Santander słyszaną w wielu językach na niemal całym świecie są hasła: „Simple, Personal and Fair”. I taki właśnie jest czek BLIK i mamy nadzieję, że z tym samym przesłaniem nasz produkt trafi do użytkowników – mówi Rafał Pokora, dyrektor departamentu CASH MANAGEMENT Banku Santander.

Źródło/Fot: LG

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x