Okulary VR w prezencie od T‑Mobile na kartę

Od jutra, 1 grudnia 2017r. startuje nowa kampania T‑Mobile na kartę. Operator promować w niej będzie – pod hasłem NeverEnding – superprostą ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych . Aktywację oferty T‑Mobile będzie premiować nowoczesnym i wyjątkowym gadżetem – okularami VR.

W T‑Mobile na kartę użytkownik ma do dyspozycji wszystko, czego potrzebuje: w opcji NeverEnding, za 25 zł na 30 dni, otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i w UE, a do tego paczkę 10 GB Internetu w najlepszej sieci LTE (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). Prosta oferta, dająca swobodę w korzystaniu z usług przy zachowaniu pełnej kontroli kosztów jest ofertą, po którą bez wahania warto sięgnąć. Ci natomiast, którzy potrzebują dodatkowej zachęty mają teraz wymarzoną okazję: T‑Mobile przygotował nowoczesny gadżet w postaci okularów VR dla wszystkich, którzy zdecydują się na aktywację powyższej oferty. Czekają one na swoich nowych właścicieli w salonach T‑Mobile. Liczba zestawów jest limitowana, warto więc się pospieszyć.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i Ci, którzy korzystają już z usług T‑Mobile na kartę . Warunkiem jest aktywowanie na swoim koncie opcji NeverEnding (czyli opcji z nielimtowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 10 GB danych za 25 zł miesięcznie). Pakiet można aktywować w każdym punkcie sprzedaży T‑Mobile lub za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści START, który należy wysłać pod numer 469. Okulary będzie można odebrać w salonach T‑Mobile.

Promocję wspierać będzie kampania reklamowa T‑Mobile na kartę, w której Operator ponownie postawił na zabawne, nieoczywiste zestawienia obrazów. Najnowszy spot reklamowy już od 1 grudnia będzie można zobaczyć w ogólnopolskich telewizjach.

Spot T-Mobile:

Więcej informacji na temat oferty T‑Mobile na Kartę oraz zestawu VR 3D można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl oraz www.gwarancja.t-mobile.pl

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o