Operatorzy kuszą Ukraińców już nie tylko cenami rozmów

O rosnącej liczbie Ukraińców w Polsce pisaliśmy już wiele razy przy okazji informowania Czytelników o promocjach kierowanych właśnie do naszych wschodnich sąsiadów przyjeżdżających do pracy lub szkoły (studia) w Polsce. Operatorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że do zagospodarowania jest naprawdę ogromna grupa docelowa. Dotychczas skupiali się przede wszystkim na zaoferowaniu tanich połączeń międzynarodowych z Polski na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Wygląda jednak na to, że powoli kuszą Ukraińców również innymi ofertami.

Spacerując ostatnio po mieście w jednym z kiosków natknąłem się na taką oto ulotkę Orange w języku ukraińskim:

Fot: skan ulotki Orange

O promocji wakacyjnej Orange, w której za doładowanie w wysokości 200 zł otrzymuje się aż 1410 GB mobilnego internetu na 5 miesięcy pisaliśmy tutaj >>. Z promocji mogą skorzystać posiadacze taryfy Orange Free na Kartę. Nie trudno się dziwić, że tak atrakcyjną promocję Orange postanowił adresować również do przebywających w Polsce Ukraińców. Rozmowy głosowe to dzisiaj już tylko jedna z form kontaktu. Coraz większe znaczenie ma dzisiaj internet mobilny. Media społecznościowe, Skype… przy nowoczesnych urządzeniach, jak np. smartfon, taka forma kontaktu wydaje się być dla wielu jeszcze atrakcyjniejsza (i tańsza) od tradycyjnych rozmów głosowych, które nawet w promocji kosztują sporo w porównaniu do innych kierunków. Ponadto Ukraińcy przyjeżdżający do Polski potrzebują nie tylko rozmów, chcą również korzystać z dobrodziejstw, jakie daje internet, czyli – tak jak my – oglądać filmy, słuchać muzyki, odwiedzać ukraińskie strony internetowe, zaglądać do mediów społecznościowych. Nawet jeśli ktoś potrzebuje oferty wyłącznie do rozmów, to zakup drugiego telefonu to koszt raptem kilkudziesięciu złotych a i nie zawsze trzeba to robić, gdyż aparaty z opcją DUAL SIM są bardzo popularne.

Wygląda na to, że walka o ukraińskiego klienta przybiera na sile. I jak widać wcale nie trzeba konkurować wyłącznie ceną minuty rozmowy.

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x