MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Blog

(OPINIA) Lajt mobile szykuje szokująco niebagatelną i tanią ofertę na kartę

Sieć komórkowa lajt mobile nie przestaje zaskakiwać. Ta należąca do Telestrada marka najwidoczniej postanowiła być najtańsza i robi wszystko, żeby tak zostało. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem operator zaprezentuje naprawdę nieprzeciętną i tanią ofertę na kartę. Tak, będzie jeszcze taniej niż teraz.

Szczegóły znajdziemy w nowym cenniku umieszczonym na stronie internetowym operatora. Nowości – wg informacji w nim zawartych – mają wejść w życie już 26 czerwca b.r. Znajdziemy w  nim zupełnie nowe pakiety w ofercie pre-paid, jednocześnie dotychczasowy sztandarowy pakiet NO-LIMIT za 19,99 zł zostanie utrzymany i niezmieniony.

Co nowego???

Z najważniejszych nowości, o których przede wszystkim należy wspomnieć, to 2 zupełnie nowe pakiety zintegrowane NO-LIMIT. Tak, tańsze od dzisiejszego pakietu L-ajtowego za 19,99 zł miesięcznie. Pakiety te zawierają – podobnie jak dzisiejszy – nielimitowane rozmowy krajowe, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz dodatkowo pakiet internetu, którego wielkość zależy od ceny. Poniżej szczegóły:

  • No Limit All S (15,99 zł/mc) – Nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y/MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych + 1 GB LTE
  • No Limit All M (17,99 zł/mc) – Nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y/MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych + 4 GB LTE
  • No Limit All L (19,99 zł/mc) – Nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych
    i stacjonarnych, SMS-y/MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych + 10 GB LTE

Oczywiście są jeszcze inne opcje do wyboru, jednak te są bez wątpienia najważniejsze. O pełnej ofercie lajt mobile napiszę w dniu jej oficjalnej premiery. Jak widać nowe propozycje lajt mobile na kartę – pakiety No Limit All S oraz No-Limit All M – są idealne dla osób mniej wymagających jeśli chodzi o internet. Wciąż nie każdy posiada smartfon, a jeśli ktoś posiada, internetu w nim używa nierzadko sporadycznie, głównie do aktualizacji i synchronizacji, czy nawigacji GPS. Są też tacy, którzy przez większość czasu znajdują się w zasięgu WiFi (w domu lub pracy), więc dużej ilości transferu na karcie SIM w telefonie nie potrzebują.

Mniej za mniej

Wszystko wskazuje na to, że strategia lajt mobile będzie zupełnie odmienna niż ta prezentowana przez głównych konkurentów operatora. Mam tu na myśli zwłaszcza takie marki, jak a2mobile, KLUCZ mobile, czy nawet Mobile Vikings Polska. Wielu operatorów MVNO (i nie tylko) zmieniła w ostatnim czasie swoje oferty, ale nowe pakiety NO-LIMIT są… droższe. Owszem, najczęściej oferują więcej internetu (nawet dużo więcej), ale wiąże się to z wyższą ceną. Tymczasem sieć komórkowa lajt mobile idzie konsekwentnie w drugą stronę, wciąż dążąc do obniżki cen.

Bez wątpienia nowa oferta lajt mobile na kattę, jeśli wejdzie w życie w takiej właśnie postaci, spowoduje bezsensowność korzystania z wielu ofert abonamentowych. Karta to brak umów, rachunków i zobowiązań. Pamiętanie o comiesięcznych doładowaniach i bieganie do sklepu po doładowania to też już przeszłość. Posiadając konto (bankowość elektroniczna) w banku można ustawić np. doładowanie cykliczne i zapomnieć na długo o doładowaniach konta. Same pakiety są cykliczne, więc odnowią się automatycznie, wystarczą środki na koncie.

Należąca do Telestrady sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery lajt mobile można nabyć w sklepie na stronie internetowej operatora. Operator oferuje też możliwość przeniesienia numeru, 100% online, bez wychodzenia z domu, a nawet bez konieczności kontaktu z kurierem.

Więcej o nowościach w lajt mobile na kartę, wchodzących w życie 26 czerwca b.r. w poniższym cenniku.

CENNIK

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
adek124
adek124
19 dni temu

Ten cennik chyba ktoś ciut nawalony układał… Za 15,99 dają więcej niż za 21…

Radek
Radek
1 dzień temu

Za 19,90 czyli o 9gr taniej mam to samo,a nawet lepiej w a2mobile

3
0
Skomentujx
()
x