Orange – 30% więcej do doładowania za 30 zł w czerwcu

Sieć Orange przygotowała promocję doładowań, która obowiązuje przez cały czerwiec b.r. W ramach promocji użytkownik doładowujący swoje konto elektronicznie do każdego doładowania o nominale 30 zł otrzyma 30% wartości doładowania gratis.

Promocja dotyczy użytkowników Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes na kartę w Orange oraz abonentów ofert Mix. Warunkiem otrzymania bonusu jest doładowanie swojego konta na stronie doladowania.orange.pl, blue.pl, doladuj.interia.pl, doladowania.wp.pl, tutajdoladuj.pl, doladowania.pl oraz za pomocą bankowości elektronicznej.

doładowanie promocja orangeBonus – 9 zł – ważny jest przez 14 dni od momentu przyznania i można go wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y oraz transfer danych. Bonus nie może zostać wykorzystany w roamingu oraz na połączenia międzynarodowe, jak również na SMS-y na numery stacjonarne. Promocyjne środki są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami zgromadzonymi na koncie głównym.

Promocja obowiązuje od 1 do 30 czerwca 2015 roku.

REGULAMIN

Źródło: Orange

Fot: Orange.pl

2 komentarzy do “Orange – 30% więcej do doładowania za 30 zł w czerwcu

  • 6 czerwca 2015 at 12:09
    Permalink

    Nie ma sensu o takich promocjach pisac wg mnie, jesli juz, to o mpotworze 40% na głowne od doł 50zl, a nie 30% na promocyjne od doł 30zl, i to jeszcze nie w taryfie free, ktora to wyroznia orange na tle ofert konkurencji.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz