Orange – bonus dla dwojga za przeniesienie numeru, 100 GB i NO-LIMIT na rozmowy

Sieć komórkowa Orange przygotowała w ramach promocji atrakcyjne bonusy dla dwojga w zamian za przeniesienie numeru do Orange na kartę z innej sieci. Dlaczego bonus jest dla dwojga i jak go otrzymać?

Sieć komórkowa Orange przygotowała dość ciekawe rozwiązanie promocji, która nagradza za przeniesienie numeru z innej sieci do oferty na kartę operatora. Z reguły spotyka się bonusy, którymi nagradzana jest osoba przenosząca numer. Orange zaprezentował coś innego – bonus dla dwojga, którym oprócz osoby przenoszącej swój numer nagradzana jest również osoba, która “namówiła” osobę (przyjaciela, znajomego, członka rodziny) do przeniesienia numeru do oferty na kartę Orange. Na czym to dokładnie polega?

Aby skorzystać z promocji należy po prostu namówić znajomego, członka rodziny, przyjaciela, do przejścia z numerem do sieci Orange (na kartę). Jeśli to się już uda, trzeba wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80156 w treści podając numer telefonu osoby zaproszonej do Orange. SMS-a wysyła oczywiście tylko osoba zapraszająca. Od teraz liczone są 30 dni, w czasie których osoba zaproszona musi przenieść swój numer do Orange na kartę. Jeśli tego nie zrobi, nie otrzymamy bonusów. Jeśli natomiast osoba zaproszona przeniesie w tym czasie swój numer do Orange na kartę, zarówno osoba zapraszająca, jak i przenosząca numer, otrzymają atrakcyjne bonusy. Jakie?

Obie osoby otrzymują taki sam bonus – 100 GB i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w tym również na stacjonarne, z których można korzystać przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Osoba, która przeniosła numer otrzymuje go automatycznie, a Orange informuje o tym SMS-em.  Natomiast osoba polecająca otrzyma SMS z instrukcjami co zrobić by odebrać 100 GB i nielimitowane rozmowy. Promocja jest ważna do 14 listopada.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seron Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
seron
Gość
seron

No limit to oni ściągnęli chyba od a2mobile które od dawna już to ma i pakiety społecznościowe, co oni chyba przegapili.