Orange deklaruje, że nie wycofa się z oferty “Konto ważne rok”

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyński zadeklarował na blogu, że operator nie ma planów wycofania się z promocji “Konto ważne rok w Orange na Kartę”. Deklaracja ma związek z informacjami o rezygnacji z podobnej oferty przez sieć T-Mobile.

O rezygnacji T-Mobile z oferty “Rok ważności konta” pisaliśmy wczoraj. Okazało się, że promocja została po cichu wycofana 15 czerwca b.r. i wywołała wśród niektórych użytkowników operatora spore zamieszanie.

T-Mobile po cichu wycofał promocję “Rok ważności konta”

Sytuację sprytnie wykorzystuje konkurent T-Mobile – sieć Orange. – Roczna ważność konta – polecamy się! – tak tytułuje swój wpis na blog.orange.pl rzecznik Orange Wojciech Jabczyński.

Operator zaznacza, że nie ma planów rezygnacji z oferty umożliwiającej klientom wydłużenie ważności konta aż do roku bez konieczności zasilenia go.

W Orange usługa umożliwiająca wydłużenie ważności konta o rok jest bezpłatna, wystarczy być w sieci dłużej, niż 3 miesiące. Dla nowych klientów oferta jest płatna i kosztuje każdorazowo 3 zł. W Orange ofertę aktywuje się samodzielnie, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści START na numer 8002. Każdorazowe wysłanie SMS-a pod ten numer o treści START ustawia nam ważność konta na rok.

REGULAMIN Oferty Konto ważne rok w Orange na Kartę

Źródło/Fot: Orange, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o