Orange – do wygrania Samsung Galaxy S9

Sieć komórkowa Orange ruszyła z konkursem, w którym wygrać można smartfon Samsung Galaxy S9. To pierwsza z trzech odsłon konkursu organizowanego wspólnie z Samsungiem. W jaki sposób można zdobyć nagrodę?

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować scenariusz 3-minutowego filmu, który najlepiej wykorzysta możliwości aparatu znajdującego się w nagrodzie – Samsungu Galaxy S9. Dobre zdjęcia i filmy przy trudnych warunkach oświetleniowych oraz tryb Slow Motion nagrywający z prędkością 960 klatek na sekundę, to główne możliwości aparatu.

Orange na propozycje czeka do 23 marca b.r.

Zadanie nie jest łatwe, ale wierzę, że sobie poradzicie. Czekamy na wsze odpowiedzi do 23 marca do godziny 23:59. Wrzucajcie je w komentarzach, jeżeli chcecie się podzielić zdjęciami, filmami i innymi multimediami, linki dołączajcie do komentarzy. Nie rozpisujcie się za bardzo – 600 znaków, ze spacjami to maksimum.

– informuje Orange.

To pierwsza z trzech odsłon konkursu z Samsungiem. Kolejne zadania związane będą ze świetnymi głośnikami zainstalowanymi w smartfonie i przezabawnymi animowanymi Emoji.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o