Orange Flex i promocja z FREE NOW

Orange Flex przygotował kolejną promocję, tym razem na przejazdy FREE NOW. Potrwa ona do końca b.r. Dotyczy podróżowania w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań i Wrocław.

Jak skorzystać z promocji? Jeśli nie jest się w Orange Flex wystarczy pobrać aplikację Orange Flex i wpisać kod promocyjny FREENOW przed dodaniem karty płatniczej. Od razu po aktywacji swojego Planu we Flex użytkownik otrzyma w wiadomości SMS 2 kody zniżkowe – 30 zł na pierwszy przejazd z FREE NOW i 20 zł na kolejny. Po miesiącu w Orange Flex użytkownik dostanie dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą. Jeśli korzysta się już z Orange Flex w aplikacji do odnalezienia jest kod zniżkowy na pierwszy przejazd z FREE NOW o wartości 30 zł.

Reasumując, każdy obecny i nowy Klient Orange Flex może skorzystać z kodu o wartości 30 zł na pierwszy przejazd FREE NOW (jeśli wcześniej nie korzystał z usługi). Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego FREENOW otrzyma 20 zł na przejazdy FREE NOW.

Jeżeli nie korzystało się wcześniej z usług FREE NOW i dołączy się do Orange Flex z kodem promo to można wykorzystać zarówno kod na 30 zł (na pierwszy przejazd), jak i drugi indywidualny na 20 zł (na kolejne przejazdy).

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o